TSPMI

StudentamsTSPMI

Bibliotekos darbo laikas

2015-06-01

Bibliotekos darbo laikas rugpjūčio 15-31 dienomis:

 

I-IV 9:00 - 17:00

V    9:00 - 16:00

 

Bibliotekos telefonas: 8 (5) 219 3151

"European DIGITAL SME Alliance" ieško praktikanto

2017-07-27

Daugiau informacijos rasite čia.

Praktika LAK fondo biure Hamburge

2017-07-27

Daugiau informacijos rasite čia.

VU TSPMI - PIRMAS PASIRINKIMAS

2017-04-19

VU TSPMI kviečia studijuoti specializuotas politikos mokslų bakalauro studijas. Norintiems studijuoti vieną iš 6 magistro programų Institute siūloma rinkis savo studijų kryptį. Plačiau skaitykite čia.

Praktika Valstybės pažinimo centre

2017-06-05

Daugiau informacijos apie pasiūlymą rasite čia.

Viešosios politikos ir vadybos institutas (PPMI) kviečia prisijungti

2017-01-26

Daugiau informacijos rasite čia.

NaujienosTSPMI

Konferencija apie Rytų partnerystę VU TSPMI spalio 5-6 dienomis

2017-07-05 Instituto naujienos

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su 10 partnerių – Europos akademinių institucijų ir analitinių centrų - kviečia į "Horizontas 2020" programos projekto „Europos Sąjunga ir Rytų partnerystės šalys: vidaus ir išorės ryšių analizė bei strateginis įvertinimas“ (EU-START) konferenciją.

Ji vyks spalio 5-6 dienomis Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (Vokiečių g. 10, Vilnius), 402 aud. Renginio metu diskutuoti kviečiami sprendimų priėmėjai, diplomatai ir politikos analitikai iš ES ir Rytų partnerystės šalių. Pagrindinis konferencijos tikslas – aptarti tarpinius projekto rezultatus, įvertinant Rytų partnerystės šalyse vykdomas reformas, jas veikiančius vidaus ir išorės veiksnius, ypač Europos Sąjungos Rytų partnerystės politikos įtaką, jos sąveiką su kitų išorės veikėjų (Rusijos, Kinijos, JAV ir kitų) strategijomis.

Renginio metu pranešimą skaitys buvę Ukrainos prezidento Petro Porošenko patarėjas dr. Leszek Balcerowicz, apskritojo stalo diskusijoje apie Rytų partnerystės ateitį dalyvaus Laisvojo Berlyno universiteto profesorė dr. Tanja A. Börzel, šiuolaikinės Ukrainos politikos ekspertas Vašingtono Johns Hopkins universiteto Transatlantinių santykių centro analitikas Taras Kuzio, Baltarusijos strateginių studijų instituto ekspertas Dzianis Melyantsou, Gruzijos ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadze ir kiti svečiai bei partnerių institucijų atstovai.

Daugiau informacijos apie projektą, konferenciją ir registraciją. 

 


PoDi'17. Kuriame Lietuvą: kur, kas ir kaip? Pokalbis su Andriumi Tapinu

2017-04-24 Instituto naujienos

Gegužės 4 d. (ketvirtadienį), 15:00 val., 402 aud. PoDi kviečia Andrių Tapiną į atvirą pokalbį apie Lietuvą ir jos kūrimą. Pokalbį su žurnalistu ves Metų tolerancijos žmogus - Donatas Puslys. Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius ir TSPMI alumnas šiuo titulu Sugiharos fondo 2015 m. buvo apdovanotas už aktyvią kovą su ksenofobija ir antisemitizmu, smurto, prievartos ir radikalizmo apraiškomis Lietuvos gyvenime. 

Du visuomenės veikėjai savo pavyzdžiu, žodžiais ir veiksmais kuriantys Lietuvą, diskutuos egzistenciniais mums ir valstybei klausimais.

Kokią Lietuvą kuriame? Ar įmanoma turėti vieningą jos viziją?


TSPMI Politikos ir Medijų pavasario seminarų ciklas - Politikos ir meno saitai - 2017 03 07 - 03 28
TSPMI Doc. Corneliu Bjola paskaita „Skaitmeninė diplomatija: vieno „tvito" įtaka tarptautinei politikai"
TSPMI Indijos užsienio reikalų ministro M. J. Akbar paskaita "India: Pivotal Power of Asia"

VisosVisos naujienos

Nuomonės

Paulius Skirkevičius, lyginamosios politikos absolventas

„Forestas Gampas lygino gyvenimą su šokoladinių saldainių dėžute. Dėl vidinės įvairovės tokį pat palyginimą galėčiau pritaikyti ir lyginamosios politikos programai. Čia tikslesnes politikos tyrimų metodologijos, rinkiminio elgesio ar žaidimų teorijų studijas keičia filosofinės diskusijos apie politikos prigimtį ir šiandienines jos išraiškas, sąvokų istorijos ar subpolitikos studijos. Taigi savo mėgstamą „saldainį“ atranda įvairių polinkių studentai. Tuo pačiu praplečiamas akiratis, peržengiant kiekvieno intelektinės komforto zonos ribas“.

Mūsų gyvenimo akimirkos

Visos galerijosVisos galerijos