Mentorystė

TSPMI Alumni mentorystės programa yra skirta TSPMI bakalauro ir magistro kursų studentams, siekiantiems įgyti praktinės patirties už auditorijos ribų. Programos metu, įvairiausių profesinių sričių TSPMI Alumnai savo patirtimi ir patarimais dalinasi porose su dar tebestudijuojančiais studentais, kurie turi unikalią galimybę perimti praktines mentorių žinias.

Jei norite registruotis į programą (tai galite padaryti visus metus), užpildykite studento registracijos anketą.

DĖMESIO! Susipažinkite - TSPMI Alumni Mentorystės programos mentoriai 2016 m.

MENTORYSTĖ – tai bendradarbiavimas tarp mentoriaus ir studento, kurio metu orientuojamasi į praktinį ir profesinį studento tobulėjimą. Tai būdas studentui mokytis ir augti už auditorijos ribų, sužinoti atsakymus į rūpimus klausimus, ieškoti ir rasti kelius, kaip atskleisti savo potencialą.

MENTORIUS – tai asmuo, turintis patirtį tam tikroje profesinėje ar akademinėje srityje, ar tiesiog perėjęs keliais, kuriais ruošiasi eiti studentas. Todėl didelis amžiaus skirtumas tarp mentoriaus ir studento visai nėra svarbus – daug svarbiau yra abiejų pusių noras analizuoti kelius ir kliūtis, siekti užsibrėžtų rezultatų ir mokytis iš patirčių. Tad šis bendradarbiavimas teikia naudą ne vien studentui – prisidėdamas prie asmenybės ugdymo, mentorius daug išmoksta apie save, įgyja patirties mokydamas, praplečia savo paties akiratį.