Hi25! 25 įkvepiantys susitikimai su VU TSPMI bendruomenės nariais - 2017 02 06-10

2017 metų vasario 7 d. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas šventė 25-ąjį gimtadienį. Prieš 25 -eris metus kartu su Instituto įkūrimu buvo pradėta ir nauja, moderni ir įkvepianti politikos mokslų disciplina. Visą šį laiką VU TSPMI siekia ne tik aukščiausios kokybės studijų bei mokslinių tyrimų, bet ir savo studentus bei partnerius įkvėpti, paskatinti kritiškai susimąstyti ir, žinoma, veikti. 

Todėl per šiuos dvidešimt penkerius metus Institute viešėjo daug garbingų svečių – mokslininkų, šalies ir užsienio valstybių vadovų, aukščiausio rango diplomatų, visuomenės veikėjų, kurie įkvėpė visą Instituto bendruomenę tobulėti ir augti. Tokių įkvepiančių augimo pavyzdžių yra daugybė ir mes jai labai didžiuojamės. 

Norėdami pasidžiaugti nuostabiomis jų patirtimis, nusprendėme simbolinius 25 alumnus, dėstytojus, studentus, partnerius ir kitus bendruomenės narius pakviest į VU TSPMI ir tapti įkvėpimu visiems ir pasidalinti idėjomis bei mintimis apie savo karjerą, pomėgius ar veiklas.

Daugiau nuotraukų galite rasti čia bei mūsų Flickr paskyroje.