Susitikimas su VU TSPMI Alumnais Seimo nariais - 2016 11 29

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas bei VU TSPMI Alumni draugija lapkričio 29 d. kvietė į vykusią visų šešių VU TSPMI alumnų, kurie šiemet tapo Seimo nariais, diskusiją.

Kokią politiką Lietuvoje vykdys LVŽS-Socialdemokratų koaliciją? Kokia opozicija žada būti TS-LKD ir LRLS? Mūsų laukia stagnacijos ar reformų metai? Kokias reformas siūlo partijos ir ką žada keisti pirmiausia? Kaip studijos (ir darbas) VU TSPMI jiems padėjo atsirasti ten, kur jie yra dabar? Kokias ankstesnes reformas jie norėtų tęsti, o kokias koreguoti, remdamiesi savo politologinėmis žiniomis? Ko reikia, kad VU TSPMI dar sustiprėtų?

Diskusijoje dalyvavo: Aušrinė Armonaitė (LRLS), Laurynas Kasčiūnas (TS-LKD), Gabrielius Landsbergis (TS-LKD), Rūta Miliūtė (LVŽS), Žygimantas Pavilionis (TS-LKD), Tomas Tomilinas (LVŽS)

Jaunuosius politikus kalbino, su jais juokėsi bei jiems nepatogius klausimus uždavinėjo renginio moderatorius - VU TSPMI alumnas Žinių radijo žurnalistas Aurimas Perednis.

Daugiau nuotraukų iš renginio:
https://www.flickr.com/photos/vutspmi/albums/72157677975782536