VU TSPMI bendruomenė Vilniaus knygų mugėje - 2017 02 23

2017 vasario 23-26 dienomis „Litexpo“ parodų centre vyko 18-oji tarptautinė Vilniaus knygų mugė. 

 

Ji šįmet neapsiėjo ir be gan ryškaus VU TSPMI pėdsako. Mes Jus kvietiėme užsukti, pasidžiaugti spausdinto žodžio švente bei palaikyti savus. 

 

O dabar kviečiame pažiūrėti užfiksuotas akimirkas iš renginių, kuriuose dalyvavo ar kuriuose savo knygas pristatė VU TSPMI dėstytojai.

 

Šiumetėje „Knygų mugėje“ savo naujausią knygą pristatė prof. Alvydas Jokubaitis. Apie knygą „Filosofas kaltina mokslininkus: Arba kas blogai su politikos mokslu“ jis kalbėjosi su doc. dr. Inga Vinogradnaite bei dviem VU TSPMI alumnais - Laurynu Peluričiu, leidyklos „Naujasis Židinys-Aidai“ direktoriumi bei Simu Čelutka, žurnalo IQ žurnalistu, publicistu bei VU Filosofijos fakulteto doktorantu.

 

Knygų mugėje pirmą kartą dalyvavo ir Rytų Europos studijų centras, kuris pristatė knygą „Rusijos raidos scenarijai: implikacijos Lietuvos ir regioniniam saugumui“, prie kurios prisidėjo ne vienas VU TSPMI dėstytojas - RESC direktorius ir VU TSPMI doktorantas Linas Kojala, profesorius Tomas Janeliūnas, dr. Laurynas Jonavičius ir dr. Laurynas Kasčiūnas. Pačiame pristatyme dalyvavo ir VU TSPMI alumnas bei RESC analistas Vytautas Keršanskas.

 

Taip pat, ten savo knygą pristatė ir VU TSPMI 2016-ųjų „Metų dėstytojas“ doc. dr. Deividas Šlekys. Jis apie knygą „Mąslaus Vyčio beieškant. Lietuviškos karinės minties raida ir būklė po Nepriklausomybės atkūrimo (1990-2014)“ kalbėjosi su prof. Gediminu Vitkumi.

 

Vakrą vainikavo 18:00 val. konferencijų salėje 5.2 vykusi VU TSPMI organizuota diskusija “Apie liberaliąją demokratiją, elitą bei lyderystę“. Ją moderavo mūsų dėstytoja doc. dr. Inga Vinogradnaitė, o doc. dr. Nerija Putinaitė šiomis temomis diskutavo su prof. Alfredu Bumblausku bei rašytoju, scenaristu Mariumi Ivaškevičiumi.

Diskusiją tiesiogiai transliavome per DELFI TV, o įrašą galite pažiūrėti čia: https://www.youtube.com/watch?v=TC2iliarWWM

 

Nuotraukos: VU TSPMI​/ Vytas Neviera​.

 

Daugiau jų galite pamatyt čia, mūsų Flickr paskyroje:

https://www.flickr.com/photos/vutspmi/albums/72157677410477954