Globėjų taryba

Robertas Dargis

Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos valdybos pirmininkas - prezidentas, UAB "EIKA" valdybos pirmininkas. Nuo 2000 m. iki 2001 m. buvo konservatoriaus Rolando Pakso vadovaujamos Lietuvos Respublikos Vyriausybės kancleris, nuo 2003 m. iki 2004 m. VGTU dėstytojas, Pilietinės visuomenės instituto valdybos narys. Nuo 2006 m. Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos prezidentas. Nuo 2012 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas.

2009 m. apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi. Vienas iš „Ambersail“ projekto iniciatorių. 

 

Giedrius Dusevičius

G. Dusevičius trejus metus dirbo bendrovės „ECOFIN Baltic Counsulting Ltd“ filialo Lietuvoje finansų ekspertu ir konsultantu. „Hansabank“ grupėje pradėjo dirbti 1996 m., vadovavo tuo metu įkurtai bendrovei „Hanza lizingas“. Nuo 2001 m. G. Dusevičius taip pat paskirtas ir tuometinio „Hansa-LTB“ (dabar AB „Hansabankas)“ valdybos nariu, o nuo 2003 m. lapkričio mėn. – valdybos pirmininko pavaduotoju. 2004 - 2014 m. ėjo valdybos pirmininko pareigas.  

Lietuvos Laisvosios rinkos instituto tarybos narys, „Swedbank“ grupės Baltijos bankininkystės Verslo plėtros tarnybos vadovas. 

Jaunius Gumbis

Partneris advokatų kontoroje "Valiūnas ir partneriai Ellex" nuo 2001 m.; vadovauja prekybos ir technologijų praktikos grupei; skaito teisės filosofijos ir teisinio argumentavimo paskaitas Vilniaus universiteto Teisės fakultete; Vilniaus universiteto docentas. 2012 m. išrinktas vieninteliu unikalaus Europos Komisijos projekto dėl korupcinių nusikaltimų privačiame sektoriuje ekspertu Lietuvoje. 

Evaldas Ignatavičius

LR užsienio reikalų viceministras. Dirbęs LR URM valstybės sekretoriumi. Dėstė Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute. Nuo 2004 m. rugsėjo 1 d. iki 2009 m. sausio 14 d. buvo LR nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Vokietijoje. 20092012 m. buvo Užsienio reikalų viceministras, atsakingas už Rytų kaimynystės ir saugumo politikos, viešosios diplomatijos klausimus. Nuo 2013m. LR ambasadorius Baltarusijoje. 

Apdovanotas ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ komandoro kryžiumi. 

Mindaugas Jusius

Finansų srityje dirba daugiau nei 10 metų ir sukaupė įvairios darbo patirties. Karjerą banke pradėjęs nuo darbo prie kasos langelio, vėliau jis dalyvavo formuojant banko skyrių tinklo organizacinę struktūrą, buvo atsakingas už gyvybės draudimo ir kitų mažmeninės bankininkystės paslaugų plėtrą. Šiuo metu užima valdybos pimininko pareigas bei vadovauja didžiausiai gyvybės draudimo įmonei Baltijos šalyse "Swedbank Life Insurance SE".

Mykolas Katkus

VRP  VRP Hill+Knowlton Strategies valdybos pirmininkas. Konsultavo didžiausias šalies įmones ir valstybės institucijas. 2003 m. vadovavo iš kelių komunikacijos bendrovių sudarytai Europos referendumo kampanijos komandai. Daugelio straipsnių ir komentarų apie komunikaciją bei komunikacijos strategiją autorius. 

Virginijus Lepeška

Dr. Virginijus Lepeška yra „OVC Consulting" steigėjas, direktorius ir konsultantas. Daugiau nei dvidešimt metų dirba organizacijų vadovų ir darbuotojų mokymo, organizacijų konsultavimo srityje. Konsultacinę veiklą derina su darbu Vilniaus universitete. Yra VU docentas, skaito paskaitas organizacinės psichologijos studentams. Yra paskelbęs eilę straipsnių Lietuvos ir užsienio moksliniuose ir informaciniuose leidiniuose organizacinės psichologijos ir organizacijų vystymo klausimais.

Linas Linkevičius

Nuo 2012 m. iki dabar - Lietuvos užsienio reikalų ministras. Buvęs krašto apsaugos ministras. Nuo 1997 m. iki 2000 m. - Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius misijoje prie Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos, Vakarų Europos Sąjungai. Nuo 2005 m. iki 2011 m. - Lietuvos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius, Lietuvos nuolatinis atstovas Šiaurės Atlanto Taryboje. Buvęs LR Seimo narys. 

Ministro gyvenimo aprašymas. 

 Užsienio reikalų ministro L. Linkevičiaus Twitter paskyra.

Indrė Makaraitytė

Politikos savaitraščio „Atgimimas" vyriausia redaktorė, VU komunikacijos fakulteto žurnalistikos instituto dėstytoja, daugelio straipsnių susijusių su politinio finansavimo, interesų grupių ir politinės korupcijos temomis autorė, Lietuvos socialinių mokslų forumo dalyvė, Nacionalinio diktanto konkurso organizatorė. Viena iš Gži internetinio portalo, siekiančio aukštesnių žurnalistinės etikos standartų, draugijos narių. "Transparency International" Lietuvos skyriaus valdybos narė. TV3 laidos „Savaitės komentarai“ vedėja. 

2008 m. už geriausius žurnalistikos darbus ir iniciatyvas apdovanota Antano Macijausko premija.

Nuotrauka TV3 nuosavybė.

Inga Skisaker

Nuo 2004 m. „RIMI Lietuva“ ėjo generalinės direktorės pareigas. Nuo 1996 m. vadovavo „Baltic Fund Securities“ fondui. Taip pat buvo AB „Rokiškio sūris“ valdybos narė ir AB „Dvarčionių keramika“ Stebėtojų tarybos narė.

Nuo 2008 metų – „Nordea Bank Lietuva“ generalinė direktorė. Vykdančiąja direktore šiame banke pradėjo dirbti 2007 metais. Yra Investuotojų Forumo valdybos narė. 

Mindaugas Vinkus

Lietuvos banko Valdybos pirmininko konsultantas. Anksčiau dirbo žmogiškųjų išteklių ir viešųjų ryšių konsultantu privačiame sektoriuje, vadovavo personalui ir korporatyviniams reikalams AB "Pieno Žvaigždės", Lietuvos banke. Tarptautinio darbo patirtį įgijo dirbdamas Europos centrinio banko ryšių su visuomene ir žmogiškųjų išteklių valdymo forumuose. Eilę metų dirbo žurnalistu, yra dviejų knygų apie lito istoriją, mokslinių straipsnių, politinių komentarų autorius. Magistro ir bakalauro studijas yra baigęs  VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute.

Alvydas Žabolis

Finansininkas, investicinės bankininkystės specialistas. Alvydas Žabolis yra įmonės Žabolis ir partneriai steigėjas ir vadovas. 1984 metais baigė Vilniaus universiteto Fizikos fakultetą. Kurį laiką dirbo lazerių bendrovėje Eksma. 1993-1995 metais vadovavo Lietuvos akcinio inovacinio banko Iždo departamentui. 1995-2002 metais A. Žabolis dirbo FMĮ VB Vilfima, o nuo 1996 m. ėjo vadovo pareigas, inicijavo verslo finansavimo paslaugų teikimą.

Finansų klausimais konsultuojančios ir turto valdymo paslaugas teikiančios UAB „Žabolis ir partneriai“ vadovaujantysis partneris. 


Per Carlsen

Danijos ambasadorius Latvijoje. 1997 - 2001 m. Per Carlsen buvo Danijos ambasadorius Lietuvoje, o nuo 2005 m. iki 2010 m. - Danijos ambasadorius Rusijoje. Per Carlsen yra ėjęs Danijos tarptautinių santykių instituto direktoriaus pareigas.

Terry Clark

Tarptautinių santykių magistro programos vedėjas, Politikos mokslų fakultete, Creightono universitete, JAV. Profesorius Terry Clark yra išleidęs keturias knygas bei parašęs daugybę straipsnių tokiems žurnalams, kaip "Comparative Political Studies", "Public Choice", "PS: Political Science and Politics, Europe-Asia Studies", "Problems of Post-Communism", "Slavic Review", "EEPS: Eastern European Politics and Societies", ir t.t. Lyginamosios politikos, tarptautinių santykių, naujojo institucionalizmo ir kitus kursus profesorius dėsto bakalauro ir magistro programų studentams.

Rafael José de Espona

Lietuvos garbės konsulas Ispanijoje, teisės mokslų daktaras, karališkosios Ispanijos teisės akademijos narys.