Eglė Daugėlaitė

TSPMI

Politikos ir medijų magistro programa pasižymėjo tarpdiscipliniškumu. Tai nebuvo vienos kurios srities prioritetinis studijavimas. Netrūko puikių specialistų, dėstytojų, kurie aiškino įvairias teorijas, – tačiau ne kartą teoriją iliustruodavo realūs pavyzdžiai, leisdavę geriau suvokti studijuojamą dalyką.

Lūkesčius ši programa pateisino, nes praplėčiau akiratį, susipažinau su naujais autoriais, teorijomis, vėl prisiminiau studentiškąjį statusą, akademinį gyvenimą, diskusijas, kurios verda tik tarp universiteto sienų.

Smagu ir tai, kad studijavome mažame kurse, o tai reiškia, buvo laiko pažinti bendramokslius, susibičiuliauti, be to, santykis su dėstytojais buvo taip pat labai šiltas.

Programa sudaryta taip, kad įvaldytumėte ne vieną žodyną. Gausite politinės teorijos pagrindus, suprasite, kas yra galia, taip pat visai kitaip pažinsite medijų sritį, kuri neapsiriboja žiniasklaida. Bus daug tiek individualaus darbo, tiek projektinio darbo grupėse. Būsite išjudinti prabilti ir išsakyti savo nuomonę.