Marijuš Antonovič

Sprendimas stoti į TSPMI tarptautinių santykių ir diplomatijos magistrą buvo visiškai neplanuotas ir spontaniškas. Bet galiu pasakyti, kad sprendimas išėjo į naudą, nes programa tikrai suteikia galimybes geriau suprasti ir įsigilinti į tarptautinę politiką.

Kursas yra įvairiapusiškas, kadangi jis suteikia platų pasirinkimų spektrą. Galima rinktis dalykus iš ekonomikos, saugumo, teisės, regioninių studijų ir kitų sričių, tad studentas turi galimybę pasirinkti savo norimą specializacijos lauką. Tam padeda ir stiprūs TSPMI dėstytojai, kurie yra visada padeda motyvuotiems studentams tobulėti.

Taip pat vertėtų išskirti ir TSPMI bendruomenę. Nors bakalaurą baigiau ne TSPMI, tačiau buvau svetingai priimtas TSPMI studentų ir galėjau įsitraukti į ne vieną studentų veiklą TSPMI, kurių dėka tobulėju tiek akademine, tiek žmogiškąja prasme. Galiausiai, mane labai nustebino dažnos labai garsių kviestinių svečių paskaitos. Tad, galiu drąsiai rekomenduoti rinktis TSPMI visiems, kurie nori gilintis į tarptautinius santykius ir domisi diplomatija.