Ugnė Bartašiūtė

TSPMI

TSPMI. Kas slepiasi už šių sudėtingai iššifruojamų raidžių? Tokią dilemą kažkada bandžiau išspręsti rinkdamasi studijų kryptį Vilniaus universitete. Studijuodama jau trečius metus Tarptautinių Santykių ir Politikos Mokslų Institute, galiu drąsiai teigti, jog Institutas suteikia ne tik platų tarpdisciplininį šiuolaikišką išsilavinimą, bet ir skatina studentų saviraišką: kritinį bei kūrybišką mąstymą, analitinį požiūrį į pasaulio ir Lietuvos įvykius.

Smagu, jog ir Instituto bendruomenė yra vieninga, draugiška bei aktyvi. Prie to nemažai prisideda Institute veikiančios studentų organizacijos - Studentų atstovybė, korporacija ,,RePublica" bei Studentų mokslinė draugija, kuriose atrasti save gali kiekvienas. Smagu, jog žinias studentai turi galimybę gilinti ne tik paskaitų ar seminarų metu, bet ir svarbiuose VU TSPMI vykstančiuose šalies bei tarptautiniuose politikos mokslų renginiuose (konferencijose, diskusijose ir t.t.).

Ką gali veikti baigęs VU TSPMI? Instituto alumnų galima sutikti visur: Lietuvos, ES ir tarptautinių organizacijų institucijose, diplomatinėje tarnyboje, tarp Prezidentūros, Seimo ir Vyriausybės patarėjų, viešųjų ryšių agentūrose, privačiajame sektoriuje... Tad jei ieškai įdomių ir perspektyvių studijų draugiškoje bendruomenėje – VU TSPMI kaip tik Tau!