Viktorija Rimaitė

TSPMI

Magistro studijos, kurios sėkmingai baigus TSPMI bakalauro studijas, išties pranoko lūkesčius – taip tiksliausiai apibūdinčiau asmeninį įspūdį, kurį padarė Politikos ir medijų magistro programa. Tai studijos, kurios „pataiko“ į labai daug interesų sričių ir leidžia jas tobulinti. Tai studijos, kurios moko mąstyti ir sujungti iš pirmo žvilgsnio nesujungiamus ar nepaaiškinamus dalykus.

Tarpdisciplininis programos pobūdis ugdo kritinio mąstymo ir informacijos sisteminimo gebėjimus, o kvalifikuoti dėstytojai atveria naujas ir labai įdomias teorines perspektyvas. Dar smagiau, kad programos dėstytojai ne tik augina mūsų žinias ir kompetencijas, bet leidžia augti kartu su jais – patardami, pasidalindami, pakviesdami ir paskatindami.

Rinktis šią programą kviesčiau tuos, kurie ne tik nori, bet ir nebijo suprasti procesų, kurie vyksta kasdieniame mūsų gyvenime, pradedant režimo, kuriame gyvename ypatumais, baigiant reklama, kuri pakviečia akis į akį susitikti su giliausiais savo jausmais ir troškimais.