Yasha Klots ir Taisija Oral. Nobelio premijų politika: kur jos ieškoti?

2015 m. atviro rudens ciklo pirmasis seminaras „Nobelio premijų politika: kur jos ieškoti?". Seminaras - spalio 23 d., 17 val. 302 aud.

Pranešėjai:

Yasha Klots, Rusijos literatūros asistuojantis profesorius Džordžijos technologijos universitete, JAV ir Bremeno universitete, Vokietija, knygos "Joseph Brodsky in Lithuania" (St.-Petersburg, 2010) autorius, ir vienas iš Tamaros Petkevich knygos "Memoir of a Gulag Actress" (Northern Illinois UP, 2010) vertėjų. Svečio studijų laukas apima Rusijos ir Rytų Europos išeivijos literatūros kultūrą, gulagų naratyvą, urbanistinę literatūrą.

Taisija Oral, Vilnius/Abu Dabi. Humanitarinių mokslų daktarė, knygos "Dainiai be tautos. Lietuvos rusų rašytojų strategijos (po)sovietmečiu" (LLTI, 2013) autorė. Podoktorantūros stažuotoja Lietuvos socialinių tyrimų centre. Akademiniai interesai apima literatūros sociologiją, mažumų literatūrą, literatūros kartografavimą.

Nuotraukų galeriją galite rasti čia.