Turinys

Prof. Marty A. Linsky paskaita „Lyderystė viešajame sektoriuje – geroji praktika ir kodėl ji svarbi?“

VU TSPMI lankėsi ilgametis Harvardo universiteto J.F. Kennedy Vyriausybės mokyklos (HKS) profesoriaus Marty A. Linsky bei skaitė išskirtinę paskaitą anglų kalba lyderystės tema „Leadership in public sector – what is the best practice and why is it important?“ („Lyderystė viešajame sektoriuje – geroji praktika ir kodėl ji svarbi?“).

Kas yra „pritaikomoji lyderystė“ ir kodėl ji svarbi visuomenei? Ar skiriasi lyderystė viešajame ir privačiame sektoriuje? Kodėl lyderystė visada pavojinga ir kaip išlikti šiame vaidmenyje? Ar įmanoma išmokti būti lyderiais: JAV patirtis ir jos reikšmė Lietuvai?

Marty Linsky paskaitoje pristatė kartu su kitais HKS kolegomis išplėtotą „pritaikomos lyderystės“ (angl. adaptive leadership) koncepciją.