Turinys

„Metų valstybės kūrėjo" apdovanojimo teikimas koncerte „VU miestui"

Iškilmingo renginio metu buvo paskelbtas ir apdovanotas Metų valstybės kūrėjas. Juo VU TSPMI komisijos sprendimu šiemet tapo VU alumnas, „Laisvės TV“ įkūrėjas, žurnalistas, laidų vedėjas ir visuomenininkas Andrius Tapinas! jam buvo įteikta simbolinė Metų Valstybės Kūrėjo plyta.

Andriui Tapinui apdovanojimas buvo skirtas už jaunimo pilietiškumo ir politinio aktyvumo skatinimą bei tiriamosios žurnalistikos puoselėjimą.

VU TSPMI iniciatyva „Metų Valstybės Kūrėjo“ apdovanojimas kasmet teikiamas siekiant pagerbti labiausiai Lietuvos valstybei ir visuomenei nusipelniusius asmenis, paskatinti visuomenę domėtis politika, valstybės ir viešaisiais reikalais. Jais gali tapti nepriekaištingos reputacijos politikai, valstybės tarnautojai, visuomenininkai, verslo atstovai, iniciatyvūs piliečiai ar organizacijos. Laimėtoją renka specialiai iš Instituto atstovų sudaryta komisija. Iki šiol apdovanojimą buvo pelnę Rokas Masiulis ir Žygimantas Pavilionis.