Trumpai

Siekiame plėtoti politikos mokslus Lietuvoje atlikdami originalius ir reikšmingus tyrimus, skelbdami jų rezultatus akademinei bendruomenei, politikos formuotojams ir visiems, kurie domisi politika.

Mokslas

 • Ekspertai

  TSPMI sutelkė gausų pripažintų vidaus ir užsienio politikos tyrėjų būrį, viešojoje erdvėje išsakančių kompetentingus ir originalius komentarus, teikiančių ekspertinės žinias ir profesionalų politikos vertinimą, aktyviai dalyvaujančių įvairiose darbo grupėse, ieškančiose veiksmingų politikos problemų sprendimų.

 • Tyrimai

  Institutas - viena pirmųjų politikos mokslų krypties tyrimų institucijų nepriklausomoje Lietuvoje - išlaiko lyderiaujančią politikos tyrimų poziciją. Pagrįsti ir originalūs mokslinių klausimų sprendimai, tarpdiscipliniškumas ir keliamų klausimų reikšmingumas yra mūsų pagrindiniai mokslo tiriamosios veiklos principai.

 • Moksliniai darbai

  Mūsų mokslininkų ir jų grupių moksliniai darbai apima plačiausią politikos mokslų specializacijos lauką nagrinėjamų problemų ir taikomų metodologijų požiūriu. Čia rasite išsamų pastarųjų metų Instituto tyrėjų mokslinių darbų sąrašą, galėsite skaityti TSPMI leidžiamus leidinius.

 • Moksliniai renginiai

  Nuolat organizuojame mokslines konferencijas, seminarus, apskritus stalus, viešas paskaitas - tad TSPMI yra tapęs puikia erdve gyvai keistis tyrimų rezultatais, įžvalgomis ir kurti naujas idėjas. Visi renginiai yra atviri visuomenei.