Turinys

Erasmus akademinis tinklas LISBOAN (2010-2013)

Projekto vadovas

prof. Wolfgang Wessels, Kiolno universitetas (Vokietija)

Projekto trukmė

 2010 m. – 2013 m.
Finansuotojas ES mokymosi visą gyvenimą programa
Projekto aprašymas 

LISBOAN - tai akademinis tinklas, kurio tikslas - sukurti prielaidas ES studijų srityje dirbančių mokslininkų ir ekspertų tinklaveikai, kuri leistų gerinti į ES ir jos pokyčius po Lisabonos sutarties orientuotų dalykų dėstymą, skatinti tarpdiscipliniškumą ir inovatyvių dėstymo metodų diegimą, gerosios patirties sklaidą, tyrimų ir dėstymo sinergiją.

Projektas orientuotas į politikos mokslų, teisės, ekonomikos, istorijos srityse dirbančius tyrėjus, dėstytojus, studentus; tyrimų centruose dirbančius mokslininkus, valstybės tarnautojus. Iš viso į projekto veiklas planuojama įtraukti apie 1.500 akademikų ir ekspertų, kurių paskaitų auditorija kasmet siekia 250 tūkst. studentų ir klausytojų iš viso pasaulio.

Svarbiausios suplanuotos projekto veiklos - metinės tarptautinė tarpdisciplininės konferencijos, teminių darbo grupių susitikimai, viešosios paskaitos, dotorantų mokyklos ir kt.

Projekto dalyviai iš TSPMI
  
prof. Jonas Čičinskas, prof. Vytautas Radžvilas, prof. Ramūnas Vilpišauskas, prof.  Gediminas Vitkus, dr. Tomas Janeliūnas, dr. Laurynas Jonavičius, dr. Klaudijus Maniokas, dr. Margarita Šešelgytė, Laurynas Kasčiūnas
Dalyvaujančios institucijos
LISBOAN tinklas vienija 67 mokslo ir tyrimų institucijas iš 32 Europos valstybių. Projekto iniciatorius ir tinklo koordinatorius - Kiolno universiteto Politikos mokslų ir Europos studijų institutas. TSPMI yra vienas iš projekto partnerių.