Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Valstybės saugumo departamentas atidaro Pasitikėjimo telefono liniją

Minint Lietuvos Žvalgo dieną, Valstybės saugumo departamentas (VSD) atidaro Pasitikėjimo telefono liniją 8700 70007 ir pradeda visuomenės švietimo kampaniją. Pasitikėjimo telefono linija padės Lietuvos piliečiams aktyviau tiesiogiai prisidėti prie šalies saugumo stiprinimo. 

Daugiau apie pasitikėjimo liniją ir švietimo kampaniją rasite čia 

TSPMI

Mokomasis seminaras apie Europos socialinį tyrimą Lietuvoje

Gruodžio 2d. (penktadienį), nuo 15 val., KTU Viešosios politikos ir administravimo institutas kviečia į mokymų seminarą apie Europos socialinį tyrimą (European Social Survey) Lietuvoje, kuris vyks VU TSPMI 304 auditorijoje. Seminare bus aptarta Europos socialinių tyrimų infrastruktūra, Europos socialinio tyrimo duomenys ir jų analizavimo galimybės. Detalesnę seminaro programą galite rasti čia. Norint dalyvauti seminare privaloma registruotis. Registracija vykdoma čia.

TSPMI

VU TSPMI direktoriaus sveikinimas 2017 m. laidos absolventams

Nuoširdžiai džiaugiuosi galėdamas pasveikinti mūsų 2017 m. laidos absolventus, sėkmingai baigusius bakalauro ir magistro studijas VU TSPMI. Džiaugiuosi, kad galite pasakyti „aš tai padariau“, nes šiame gyvenimo etape dar turite galimybę vertinti savo darbus ir laiką pagal gana aiškiai apibrėžtus terminus.  Ateityje tokio apibrėžtumo bus mažiau. O tai reiškia, kad turėsite nuolat pasverti, kaip panaudoti tą ribotą ir dėl to brangų savo laiką, siekdami to, kas jums svarbu. Ir, tikiuosi, kad jums siekiant savo tikslų, kurie bus patys įvairiausi – kai kam galbūt pirmiausia pailsėti, pakeliauti, ar tiesiog kurį laiką negalvoti, ką daryti toliau, kitiems iš karto imtis naujų darbų, tęsti jau pradėtus, savanoriauti ar neapsiriboti bakalauro studijomis ir imtis magistro – taigi, ką bedarytume, tikiuosi, kad tos žinios ir įgūdžiai, patirtys ir žmogiški ryšiai, kuriuos įgijote institute, suteiks jums pasitikėjimo ir drąsos.

TSPMI

Mokslo metų pradžios šventė VU TSPMI

VU TSPMI pradeda naujus mokslo metus!

Rugsėjo 1-osios dienos šventė įvyks 10:00 val. 402 aud.

Prasidedančių mokslo metų proga sveikins žurnalistas Dovydas Pancerovas, Alumni draugijos atstovas, TSPMI vadovai ir administracija, studentų organizacijų atstovai. Laukiame!

TSPMI

Paskaita „Sėkmingas įsidarbinimas: pasiruošimas, eiga ir praktiniai patarimai"

VU TSPMI Alumni draugija tęsia paskaitų ciklą TSPMI alumnams ir studentams apie karjerą ir įsidarbinimą. Susitikimų metu patyrę įvairių sričių profesionalai supažindins su skirtingais įsidarbinimo aspektais, karjeros planavimu ir valdymu, savo individualia darbine patirtimi. Paskaitų ciklą sudarys 5 skirtingos paskaitos, kurios vyks kovo ir balandžio mėnesiais. 

Šią savaitę  įvyks antroji paskaita, kurią skaitys VU TSPMI alumnas ir mentorius, buvęs „Lidl“ Administracijos vadovas Robertas Karlonas. Renginys vyks kovo 16 d. (trečiadienį), 17 val., 402 aud. 

TSPMI

Akademinis Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimas srityje tęsiasi

Vasario 11 d., ketvirtadienį, VU TSPMI direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas dalyvaus tarptautiniame ekspertų seminare Osle, kur bus aptariami energetinio saugumo klausimai Šiaurės Europos ir Baltijos regione. R. Vilpišauskas skaitys pranešimą pirmojoje sesijos dalyje, kurią bus galima stebėti internete. Transliacijos pradžia – 14 val. Lietuvos laiku. Su renginio programa galima susipažinti čia

TSPMI

Tarptautinė konferencija "Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“ gegužės 12 d.

VU TSPMI kviečia į tarptautinę konferenciją „Assurance and Deterrence: NATO’s Warsaw Summit Agenda from the Baltic Perspective“, kuri vyks gegužės 12 d. VU TSPMI (Vokiečių g. 10) 402 aud. 9:00- 16:00.  Konferencija atvira, renginio kalba - anglų.

Ši konferencija – saugumo srities ekspertų ir tyrėjų susitikimas, atviras visiems, besidomintiems NATO politika bei saugumo klausimais Baltijos šalyse. Konferencijos dalyviai diskutuos apie tai, kaip sekėsi įgyvendinti saugumo užtikrinimo priemones, priimtas NATO viršūnių susitikime Velse pernai bei aptarti saugumo klausimus artėjant šių metų NATO viršūnių susitikimui Varšuvoje, kuris vyks liepos 8–9 d.

Renginio programą galite rasti čia.

TSPMI

Knygos „Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai" pristatymas

Maloniai kviečiame į knygos „Lietuva, kurios nebuvo. Pilnutinės demokratijos svarstymai ir vertinimai” sutiktuves gegužės 12 d. (ketvirtadienį) 17 val. TSPMI 402 aud. (Vokiečių g. 10).

Renginyje dalyvaus rinktinės sudarytojai - Kęstutis Girnius, Algimantas Jankauskas, Laurynas Peluritis, knygos vertintojai Alvydas Jokubaitis, Donatas Puslys, Vidmantas Valiušaitis, svečiai - pilnutinės demokratijos idėjų puoselėtojai. Aktyviausių renginio dalyvių lauks dovana - pristatoma knyga. 

TSPMI

Lietuvos laisvės sąjungos - liberalų rinkiminės programos pristatymas

VU TSPMI tęsia Lietuvos politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Gegužės 11 d., trečiadienį, 12 val. 402 aud. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas pristatys Laimingos ir turtingos Lietuvos programą. Joje, skirtingai nei įprastai, visuomenės progresą siūloma vertinti, o politines iniciatyvas ruošti atsižvelgiant ne tik į makroekonominius rodiklius, bet ir vadinamąjį laimės indeksą. Dar 2011 metais Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja priėmė rezoliuciją, kuria JT šalys-narės buvo kviečiamos stebėti visuomenės laimės indeksą ir vadovautis juo įstatymų leidyboje.

Partijos programą komentuos VU TSPMI politologai: dr. Liutauras Gudžinskas, dr. Vytautas Kuokštis, dr. Žilvinas Martinaitis ir prof. Ramūnas Vilpišauskas.

TSPMI

Dovilė Jonavičienė: beveik visi alumnai didžiuojasi studijomis VU TSPMI

Alumni draugija atliko pirmąją išsamią studijas Institute baigusių alumnų apklausą. Alumnų apklausos idėją ir rezultatus komentuoja šio projekto iniciatorė ir koordinatorė VU TSPMI Alumni draugijos valdybos pirmininkė Dovilė Jonavičienė.