Kviečiame į apskritojo stalo diskusiją apie gerovės valstybę

VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas šių metų lapkričio 28 d. 14:00 organizuoja apskritojo stalo diskusiją „Gerovės valstybės kūrimas Lietuvoje: ko reikia partijų sutarimui ir jo įgyvendinimui?“. Renginio vieta – VU TSPMI, 402 aud.

Diskusijos programa:

• 13:45-14:00 Dalyvių registracija;
  • 14:00-14:05 Įžanginis žodis (moderatorius prof. R. Vilpišauskas);
  • 14:05-14:35 Ekspertų pranešimai (dr. L. Gudžinskas, dr. Ž. Martinaitis);
  • 14:35-15:25 Politikų pasisakymai (V. Gapšys, A. Kubilius, A. Sysas, G. Steponavičius);
  • 15:25-16:00 Apibendrinanti diskusija.

Vitaliui Nakrošiui įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas

2015 m. gegužės 21 d. dr. Vitaliui Nakrošiui, VU TSPMI profesoriui ir Viešosios politikos analizės programos koordinatoriui, buvo įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas už aukštą kompetenciją ir išskirtinius veiklos rezultatus viešojo administravimo srityje. Apdovanojimo laureatai atrenkami remiantis jų pasiekimais dėstant viešojo administravimo kursus, pedagogine lyderyste, indėliais į viešojo administravimo praktiką ir taikomuosius tyrimus.

Apginta disertacija: Mažvydas Jastramskis

Sveikiname dr. Mažvydą Jastramskį, rugsėjo 20 d. sėkmingai apgynusį disertaciją tema Rinkėjų elgsenos kaitumas Lietuvos savivaldybių tarybų rinkimuose 1995–2011 metais ir įgijusį socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsnį.

Tai - jau trečioji šiemet Institute apginta disertacija.

Šią savaitę: MA darbų gynimai

Šią savaitę (antradienį ir trečiadienį) – MA baigiamųjų darbų gynimai. Kviečiame ateiti palaikyti ir pasiklausyti!

Gynimų tvarkaraštis čia.

Profesoriaus Craig Parsons paskaita “Think the US Market Is More Unified and Liberalized than the EU? Think again!”

Rugsėjo 15 d. (antradienį) 12 val., 402 aud. kviečiame į viešą Oregono universiteto profesoriaus Craig Parsons paskaitą “Think the US Market Is More Unified and Liberalized than the EU? Think again!”

Vykstant Europos Sąjungos ir JAV deryboms dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties, kurių tikslas – gilinti ES ir JAV ekonomikų integraciją, profesorius savo paskaitoje kalbės apie šių derybų svarbą ne tik besiderančioms pusėms, bet ir mažosioms transatlantinės bendruomenės narėms bei šio susitarimo pasekmes pasaulio tvarkai.

Apginta disertacija - sveikinimai Vaidotui Valantiejui

2014 m. liepos 4 d. VU doktorantas Vaidotas Valantiejus apsigynė daktaro disertaciją „Postkomunizmas kaip politiškumo forma“ ir tapo politikos mokslų daktaru. Sveikiname!

Kviečiame skaityti TSPMI tyrėjų knygą apie Baltarusijos režimą

Kviečiame skaityti ką tik išleistą kolektyvinę monografiją anglų k. „Belarusian Regime Longevity: Happily Ever After...“. Straipsnių autoriai – VU TSPMI tyrėjai ir tyrėjos.

R. Švedo pranešimas EP ITRE posėdyje apie Europos energetinio saugumo strategiją

2014 m. lapkričio mėnesį, įvyko Europos Parlamento Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto (EP ITRE) posėdis, kurio metu vyko viešieji klausymai tema ,,Europos energetinio saugumo strategija pagal vidaus energetikos rinkos sąlygas“. Posėdžio metu VU TSPMI dėstytojas Romas Švedas skaitė pranešimą apie išmoktas pamokas ir naujus iššūkius kuriant ES energetinį saugumą.

Mirė Instituto dėstytojas dr. Algirdas Gricius

Pirmadienį, spalio 21 d., mirė Instituto dėstytojas ir bičiulis, buvęs LR Seimo narys dr. Algirdas Gricius. VU TSPMI bendruomenė nuoširdžiai užjaučia šeimą ir artimuosius bei artimąsias.

Konferencija „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“

Viešosios politikos ir vadybos institutas (VPVI) kartu su Global Lithuanian Leaders (GLL) kviečia dalyvauti konferencijoje „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“, kuri vyks balandžio 2 d., ketvirtadienį, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 402 aud., 13:30-17:00.

Programą rasite čia.

Norintys dalyvauti renginyje registruokitės paspaudę šią nuorodą iki kovo 31 d.