Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Europos politikos mokslų atstovai pristatė savąją Lietuvos pirmininkavimo ES viziją

LR Prezidentūroje vykusioje Lietuvos pirmininkavimui Europos Sąjungos Tarybai skirtoje mokslinėje konferencijoje žymiausi Europos politikos ekspertai pristatė savo rekomendacijas. Daugiausia dėmesio renginyje skirta energetikai, ES ekonomikai bei finansams, Europos kaimynystės politikai ir Rytų partnerystei.

TSPMI

Įgyvendintas mokslinis tyrimas

TSPMI tyrėjų komanda, vadovaujama prof. V. Nakrošio, įgyvendino projektą „Lietuvos valdžios institucijų struktūros ir veiklos kaitos tendencijos“.

TSPMI

Prof. Leszek Balcerowicz paskaita VU TSPMI!

2012-10-10 Renginys

Spalio 22 d. VU TSPMI 402 aud. paskaitą apie euro zonos krizę skaitys vienas žymiausių Europos ekonomistų L. Balcerowicz.

TSPMI

Dr. Kazio Bobelio jubiliejus

Šiandien VU TSPMI sveikina dr. Kazį Bobelį, prisidėjusį prie Instituto įkūrimo, su 90-ties metų jubiliejumi!

TSPMI

TSPMI padeda Lietuvai pasirengti pirmininkavimui ES bei gilinti visuomenės žinias apie Europos Sąjungą

Artėjant Lietuvos pirmininkavimui ES Tarybai TSPMI įgyvendins net keletą projektų, padėsiančių stiprinti valstybės tarnautojų žinias ir gebėjimus bei skatinti Lietuvos visuomenės susidomėjimą Europos Sąjunga.

TSPMI

Vilnius-Briuselis: 8 metai Europos Sąjungoje

2012-03-13 Renginys

Diskusija apie Lietuvą Europos Sąjungoje, kovo 15 d., 15.30 val. kino teatre "Pasaka".

TSPMI

2% GPM TSPMI bibliotekai

Šiuo metu Lietuvos Respublikos Labdaros ir paramos įstatymas sudaro galimybę mums visiems teikti paramą neatvėrus piniginės. Nuo 2004 m. kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2% valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai.

TSPMI

Afrikos dienos TSPMI

2012-05-02 Renginys

VU TSPMI kviečia į Juodosios Afrikos kultūros festivalio "Afrikos dienos 2012" renginius Institute. Festivalio dienomis TSPMI vyks paskaitos ir diskusijos, kurių metu bus galima iš arčiau susipažinti su šio regiono vaidmeniu nūdienos politikoje, įvertinti Afrikos identiteto suvokimą ir jo kaitą, verslo galimybes ir iššūkius Juodajame regione. TSPMI aplankys svečiai iš PAR, Zimbabvės, Burkina Faso.

TSPMI

Pristatomas naujas Lietuvos karo akademijos leidinys

Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Strateginių tyrimų centras kartu su partneriais – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu ir Vytauto Didžiojo universitetu – pristato dešimtąjį „Lietuvos metinės strateginės apžvalgos“ tomą, skirtą 2011–2012 metų Lietuvos, Europos ir pasaulio saugumo politikos aktualijoms bei problemoms.

TSPMI

TSPMI kalėdinis vakaras

2011-12-16 Renginys

Studentų organizuojamas kalėdinis vakaras jau šį trečiadienį (gruodžio 21 d.), nuo 18 val. 402 aud.