Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Barbara Czarniawska, "Operational Risk, Translation and Globalization"

2012-09-20 Renginys

Gothenburgo Tyrimų Instituto vadybos studijų vadovės Barbaros Czarniawskos paskaita "Operational Risk, Translation and Globalization" įvyks rugsėjo 26 d., 13 val. 402 auditorijoje.

TSPMI

Sveikiname su Šventomis Kalėdomis!

Kalėdinis sveikinimas instituto bendruomenei

TSPMI

Katedrų vedėjų rinkimai TSPMI Taryboje

Gegužės 28 d. VU TSPMI Tarybos posėdyje vyko rinkimai į katedrų vedėjų pareigas.

TSPMI

Išleista knyga "Lenkiškasis" istorijos veiksnys Lietuvos politikoje"

Išleista nauja prof. dr. Raimundo Lopatos ir dr. Vlado Sirutavičiaus knyga „Lenkiškasis“ istorijos veiksnys Lietuvos politikoje“. Kviečiame į jos pristatymą Rytų Europos studijų centre antradienį, gruodžio 20 d., 17 val.

TSPMI

Diplomatinės tarnybos 2011 m. darbų apžvalga

2011-12-14 Renginys

Baigiantis intensyviam diplomatiniam sezonui kviečiame į diskusiją, skirtą įvertinti Lietuvos diplomatines pastangas šiais metais, ir URM metinės darbų apžvalgos pristatymą Lietuvos piliečiui. 

TSPMI

Konferencija "Nepaklusnioji visuomenė sovietmečiu ir Sąjūdžio ištakos"

2011-12-08 Renginys

Gruodžio 15 d. kviečiame į konferenciją "Nepaklusnioji visuomenė sovietmečiu ir Sąjūdžio ištakos". Kodėl etnokultūrinis judėjimas buvo pavojingas sovietiniams režimui? Kaip sovietinėje sistemoje išgyveno subkultūros? Kokias galimybes plėtoti alternatyvius diskursus turėjo mokslininkai ir menininkai? Kaip radosi "žaliasis" sąmoningumas"? Ar Sąjūdis gimė iš sistemos, ar už sistemos ribų? Ateikite, sužinokite, diskutuokite!

TSPMI

TSPMI "Atviros paskaitos" moksleiviams

Domiesi Lietuvos ir Pasaulio politiniais įvykiais? Girdėjai apie TSPMI iš draugų ir pažįstamų? Galvoji, kad visai norėtum studijuoti politikos mokslus Vokiečių 10? Apsilankyk TSPMI atvirose paskaitose, kurias skaito Institute dėstantys geriausi skirtingų politikos mokslų sričių specialistai, kad geriau suprastum, kas gi tie politikos mokslai, bei įsitikintum, ar nori juos "krimsti" mūsų Institute.

TSPMI

Lietuvos politinės minties paveldas: prof. Jūratės Baranovos paskaita

2011-10-21 Renginys

Seminarų ciklas "Lietuvos politinės minties paveldas" tęsiasi. Gruodžio 7 d. 17 val., paskutinioji paskaita šiais mokslo metais. Prof. Jūratė Baranova kalbės tema "Lietuvių literatūros postmodernizmas". Renginys vyks 402 aud. 

TSPMI

Ir toliau pažindinamės su Rusija

Andrėjaus Portnovo (Ivano Krypiakevyčiaus Ukrainos studijų institutas) paskaita “Rusijos pasaulis” - politinis, istorinis ir konfesinis Rusijos pasiūlymas savo kaimynams

TSPMI

Diskusija apie mokslo galią ir hierarchiją mokslo pasaulyje

Pasaulinio garso astrofizikei, profesorei Jocelyn Bell Burnell ir mokslininkei iš Prancūzijos, asociacijos Moterys ir mokslas įkūrėjai, profesorei Claudine Hermann viešint Lietuvoje, lapkričio 23 d., trečiadienį, 18 val. VU TSPMI kviečia į diskusiją "Mokslo galia ir galia moksle".

Diskusijoje taip pat dalyvaus VGTU Humanitarinio instituto docentė Nida Vasiliauskaitė, diskusiją moderuos  - docentė Natalija Arlauskaitė (VU TSPMI, Lyčių studijų centras).