LRT viktorinoje "Lyderiai" - TSPMI komanda!

LRT projektas „Ateities lyderiai“, kuriame pernai sirgome už Liutauro vadovaujamą Vilniaus universiteto komandą, šiemet tampa dar „savesnis“ – naujajame sezone laidoje „Lyderiai“ TSPMI turi savo komandą! Antradienį, rugsėjo 20 d., nuo 18.30 kviečiame dalyvauti laidos filmavime LRT (S. Konarskio g. 49) ir palaikyti TSPMI garbę ginsiančius Ugnių Antanavičių, Mariją Gedminę Bubnytę, Mažvydą Jastramskį, Liną Jokubaitį ir Antaną Urboną!

TSPMI pradeda "Ron Asmus paskaitų" ciklą

Rugsėjo 20d. 11 val. TSPMI ir Lietuvos - JAV asociacija kviečia į pirmąją "Ron Asmus paskaitų" ciklo paskaitą "Baltijos regionas euroatlantinėje erdvėje po dvidešimties metų nepriklausomybės", kurioje pranešėjais bus ilgametis RAND korporacijos tyrėjas Robert Nurick ir buvęs Danijos Gynybos viceministras bei Danijos ambasadorius Lietuvoje ir Rusijoje, dabar – Danijos ambasadorius Latvijoje J. E. Per Carlsen.

ESBO generalinio sekretoriaus paskaita TSPMI

Pirmadienį, rugsėjo 19 d., 11.30 val. TSPMI kviečia į ESBO generalinio sekretoriaus Lamberto Zannier paskaitą "ESBO kelyje euroatlantinės ir eurazijinės saugumo bendrijos link".

Sveikiname korporaciją RePublica!

Seniausia Instituto studentų organizacija - korporacija RePublica, rugsėjo 2-ąją švenčia įkūrimo dešimtmetį. Su šiuo gražiu jubiliejumi korprantus sveikina visa Instituo bendruomenė ir linki ryžto bei įkvėpimo kuriant geresnę Lietuvą, Institutą ir tobulėjant patiems.

Mokslo metų pradžios šventė TSPMI

TSPMI kviečia Instituto bendruomenę kartu atšvęsti mokslo metų pradžią! Šventė prasidės rugsėjo 1 d. 10.30 atnaujintoje TSPMI konferencijų salėje (402 aud.). Po jos - triukšminga VU eisena ir filmo "Trys idiotai" peržiūra (16.30,  TSPMI 304 aud.)

Kurk savo ateitį su VU TSPMI - politikos mokslų bakalauro studijos

Pats laikas apsispręsti. Viena populiariausių programų Lietuvoje, geriausiai studentų vertinamos ir kokybiškos tarpdisciplininės studijos - viskas po vienu stogu. VU TSPMI tavęs laukia.

TSPMI audio paskaitų kanalas

Kai kuriuos renginius bei paskaitas Jums pateiksime ir audio formatu. Sekite mus čia.

Rusijos studijų seminarų ciklas TSPMI

VU TSPMI 2010 m. rudenį pradėjo rengti Rusijos studijų seminarus. Kviečiame pasižiūrėti kai kurių paskaitų video įrašus.

Disertacijos gynimas: Gražvydas Jasutis

TSPMI doktoranto Gražvydo Jasučio disertacijos gynimo procedūra

TSPMI pristato „Overseas Development Institute“ vadovą – Simon Maxwell

Daugiau nei pusė savo gyvenimo dirbęs vystymosi bendradarbiavimo srityje, Simon Maxwell atvyksta atsakyti į klausimus, ar darnus bendradarbiavimas šiais laikais vis dar yra įmanomas? Kokį poveikį jam turėjo krizė ir kokį poveikį turės dabartiniai įvykiai Šiaurės Afrikoje?