Balandžio 5 d., antradienį, VU TSPMI įvyks antrus metus organizuojama ESBO diskusija „Nauji keliai bendradarbiauti: saugumo bendruomenė(s) ir partnerystė“ („Building bridges: security community and partnerships for change“)

TSPMI Tarybos rinkimai: išrinkti nauji nariai

Kovo 8 d. įvyko TSPMI tarybos rinkimų II-asis turas.

Naujos knygos Instituto bibliotekoje (papildyta 02.21)

Jau šiandien galite pavartyti naujausias bibliotekos knygas.

Linksmų švenčių ir sėkmingos sesijos!

Visiems buvusiems ir nebuvusiems bendruomenės šventėje - direktoriaus sveikinimas

TSPMI metinė konferencija

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Lietuvos politologų asociacija kviečia į svarbiausią metų Lietuvos politikos ir socialinių mokslų renginį – TSPMI metinę konferenciją.

Lapkričio 19 dieną, Jūsų laukia keturios pranešimų sesijos, kuriose naujas tendencijas ir idėjas pristatys iškiliausi Lietuvos socialinių bei politikos mokslų ekspertai.

R. Vilpišauskas: Lietuvos energetika: link nepriklausomybės ES sudėtyje

Lietuvos Energetikos ministerija visuomenės svarstymui pristatė naujosios Nacionalinės energetikos strategijos (NES) projektą. Strategija siekiama nustatyti pagrindinius Lietuvos energetikos sektoriaus tikslus ir jų įgyvendinimo kryptis iki 2020, 2030 ir 2050 metų.

R. Vilpišauskas: Pasaulio krepšinis, arba kodėl bijom kartų kaitos?

Lietuviai žinomi kaip tauta, kurioje visi išmano krepšinį (bent komentavimo lygmenyje). Nepretenduoju į daugiau nei tai, nors vis dar mėgstu pabėgioti bei pamėtyti į krepšį. Tad ir šis komentaras nėra apie žaidimo ar treniravimo techniką (pastarąjį aspektą ypač mėgsta dauguma kritikų).

Pratęsiamas priėmimas į TSPMI magistro studijų programas anglų kalba

Pranešame, kad iki rugpjūčio pabaigos pratęsiamas priėmimas į TSPMI vykdomas Rytų ir Vidurio Europos studijų ir Karo ir taikos studijų magistrantūros programas anglų kalba. Daugiau informacijos apie priėmimo taisykles, terminus, stojamųjų egzaminų tvarkaraštį ieškokite liepos pabaigoje - rugpjūčio pradžioje TSPMI ir Vilniaus universiteto interneto svetainėse.