P&M seminaras: Rytis Juodeika „Politinė reklama: kaip kuriami prekės ženklai, už kuriuos balsuojama“

Rinkodaroje prekės ženklo vertė yra matuojama. Pasak „Forbes”, 2015 m. „Apple" prekės ženklo vertė pasiekė 145,3 milijardo dolerių. „Microsoft” ir „Google” gerokai atsilieka su beveik 70 mlrd. Tik ketvirtoje vietoje esančiai „Coca-Cola” tenka 56 mlrd.Ir tai nėra akcijų vertės. Tai ne gamyklos. Ne parduotuvės. Ne apyvarta ir ne pelnas. Kartais bandoma apskaičiuoti vertes tokių prekės ženklų, kaip JAV arba Japonija. Pavyzdžiui, manoma, kad Vokietijos prekės ženklo „Made in Germany” vertė smarkiai krito po Volkswagen skandalo. Neabejotinai galima būtų bandyti įvertinti ir politikos ženklodarą. Seminaras vyks laprkičio 27d., 17 val., 102 aud.

VU TSPMI bendruomenės Kalėdos „Kaip iš TSPMI Kalėdas vogė!"

Instituto bendruomenės nariai!

Pirmakursiai Jus kviečia į instituto Kalėdinę misiją, jau tapusią gilia tradicija, kuri vyks gruodžio 21 d. 18 val. 402 auditorijoje.

Šių metų tema: „Kaip iš TSPMI Kalėdas vogė...“

Šventės metu Jūsų laukia TSPMI dovana bendruomenei -pirmakursių pasirodymas. Taip pat, tai bus puiki proga praleisti jaukų vakarą draugų, bendraminčių ir kolegų būryje.

Atsineškite su savimi smagią Kalėdinę nuotaiką ir paskutinį trečiadienį prieš Kalėdas praleiskime kartu! Iki malonaus susitikimo!

Bendruomenės Kalėdų šventė vyks gruodžio 21 d. (trečiadienį), 18:00 val., 402 aud.

Politikos ir Medijų pavasario seminarų ciklas - Politikos ir meno saitai - 2017 03 07 - 03 28

Politikos ir Medijų seminarų ciklas grįžta ir šiemet. 2017-ųjų metų pavasario sezonas jau prasideda!

Politika ir medijos atvirų paskaitų ir diskusijų ciklas yra skirtas plačiai suprantamos politikos ir medijų srities tyrimams pristatyti ir aptarti. Šio pvasarainio paskaitų ciklo centras - politikos ir meno saitai. Viso vyks keturi seminarai. Informaciją apie juos rasite čia.

VU TSPMI ir susitikimų iniciatorė prof. Natalija Arlauskaite maloniai kviečia visus susidomėjusius!

PoDi'17. Kuriame Lietuvą: kur, kas ir kaip? Pokalbis su Andriumi Tapinu

Gegužės 4 d. (ketvirtadienį), 15:00 val., 402 aud. PoDi kviečia Andrių Tapiną į atvirą pokalbį apie Lietuvą ir jos kūrimą. Pokalbį su žurnalistu ves Metų tolerancijos žmogus - Donatas Puslys. Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius ir TSPMI alumnas šiuo titulu Sugiharos fondo 2015 m. buvo apdovanotas už aktyvią kovą su ksenofobija ir antisemitizmu, smurto, prievartos ir radikalizmo apraiškomis Lietuvos gyvenime.

Du visuomenės veikėjai savo pavyzdžiu, žodžiais ir veiksmais kuriantys Lietuvą, diskutuos egzistenciniais mums ir valstybei klausimais.

Kokią Lietuvą kuriame? Ar įmanoma turėti vieningą jos viziją?

TSPMI renginiai „Knygų mugėje"

Vasario 25-28 dienomis „Litexpo" parodų centre vyks kasmetinė „Knygų mugė". Parodoje dalyvaus ir VU TSPMI dėstytojai, kurie su kviestiniais svečiais diskutuos svarbiomis ir aktualiomis temomis, pristatys atliktus tyrimus ir išleistas knygas.

Knygos "Nato: Rethink Realign React. Tackling Security Challenges Together" pristatymas

Geopolitinių studijų centras ir VU TSPMI kviečia Jus dalyvauti knygos pristatyme ir diskusijoje, kuri įvyks š. m. birželio 10 d. 10.00 val. Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (VU TSPMI), 402 auditorijoje (Vilnius, Vokiečių g. 10 ). Numatoma renginio trukmė 1,5 val. Visą renginio programą galite rasti čia

Išankstinė registracija e-paštu: redakcija@geopolitika.lt

Disertacijos gynimas. Ieva Koreivaitė „Irano užsienio politikos vertinimas Khumayni teisingumo sampratos perspektyvoje"

Ieva Koreivaitė gins disertaciją “Irano užsienio politikos vertinimas Khumayni teisingumo sampratos perspektyvoje ” socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2008–2015 metais studijuojant doktorantūroje ir ginama eksternu. Gynimas vyks lapkričio 7 d. (pirmadienį), 15:30 val., 402 aud.

Doc. Corneliu Bjola paskaita „Skaitmeninė diplomatija: vieno „tvito" įtaka tarptautinei politikai"

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija kviečia į Oksfordo universiteto diplomatinių studijų docento Corneliu Bjola paskaitą-seminarą „Skaitmeninė diplomatija: vieno „tvito“ įtaka tarptautinei politikai“ („Digital Diplomacy: Shaping International Affairs one Tweet at a time“). Paskaita vyks kovo 2 d. (ketvirtadienį), 17:00 val., VU TSPMI 402 aud.

VU TSPMI magistro diplomų teikimo ceremonija

Sausio 26 d., 14 val. VU Mažojoje Auloje vyks VU TSPMI magistro diplomų teikimai Lyginamosios politikos, Politikos ir medijų bei Rytų Europos ir Rusijos programų absolventams. Kviečiame ateiti pasveikinti draugus ir kolegas!

Patvirtinti kandidatų į Vilniaus universiteto tarybą narių sąrašai

Centrinė rinkimų komisija patvirtino kandidatų į Vilniaus universiteto tarybos narius sąrašą. Taip pat patvirtinta, jog Tarybos nario rinkimai vyks sausio 24-25 dienomis (išankstinis balsavimas sausio 18-19 d.). Jei prireiktų antrojo balsavimo turo, jis vyktų sausio 31 – vasario 1 dienomis.

Komisija taip pat patvirtino rinkėjų sąrašą bei rinkimų padaliniuose vietas. Su visa Centrinės rinkimų komisijos informacija galite susipažinti čia.