Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Šią savaitę: MA darbų gynimai

Šią savaitę (antradienį ir trečiadienį) – MA baigiamųjų darbų gynimai. Kviečiame ateiti palaikyti ir pasiklausyti!

Gynimų tvarkaraštis čia.

TSPMI

Vitaliui Nakrošiui įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas

2015 m. gegužės 21 d. dr. Vitaliui Nakrošiui, VU TSPMI profesoriui ir Viešosios politikos analizės programos koordinatoriui, buvo įteiktas Alenos Brunovskos 2015 m. apdovanojimas už aukštą kompetenciją ir išskirtinius veiklos rezultatus viešojo administravimo srityje. Apdovanojimo laureatai atrenkami remiantis jų pasiekimais dėstant viešojo administravimo kursus, pedagogine lyderyste, indėliais į viešojo administravimo praktiką ir taikomuosius tyrimus.

TSPMI

Profesoriaus Craig Parsons paskaita “Think the US Market Is More Unified and Liberalized than the EU? Think again!”

Rugsėjo 15 d. (antradienį) 12 val., 402 aud. kviečiame į viešą Oregono universiteto profesoriaus Craig Parsons paskaitą “Think the US Market Is More Unified and Liberalized than the EU? Think again!”

Vykstant Europos Sąjungos ir JAV deryboms dėl Transatlantinės prekybos ir investicijų partnerystės sutarties, kurių tikslas – gilinti ES ir JAV ekonomikų integraciją, profesorius savo paskaitoje kalbės apie šių derybų svarbą ne tik besiderančioms pusėms, bet ir mažosioms transatlantinės bendruomenės narėms bei šio susitarimo pasekmes pasaulio tvarkai.

TSPMI

Apginta disertacija - sveikinimai Vaidotui Valantiejui

2014 m. liepos 4 d. VU doktorantas Vaidotas Valantiejus apsigynė daktaro disertaciją „Postkomunizmas kaip politiškumo forma“ ir tapo politikos mokslų daktaru. Sveikiname!

TSPMI

Kviečiame skaityti TSPMI tyrėjų knygą apie Baltarusijos režimą

Kviečiame skaityti ką tik išleistą kolektyvinę monografiją anglų k. „Belarusian Regime Longevity: Happily Ever After...“. Straipsnių autoriai – VU TSPMI tyrėjai ir tyrėjos.

TSPMI

R. Švedo pranešimas EP ITRE posėdyje apie Europos energetinio saugumo strategiją

2014 m. lapkričio mėnesį, įvyko Europos Parlamento Pramonės, mokslinių tyrimų ir energetikos komiteto (EP ITRE) posėdis, kurio metu vyko viešieji klausymai tema ,,Europos energetinio saugumo strategija pagal vidaus energetikos rinkos sąlygas“. Posėdžio metu VU TSPMI dėstytojas Romas Švedas skaitė pranešimą apie išmoktas pamokas ir naujus iššūkius kuriant ES energetinį saugumą.

TSPMI

Mirė Instituto dėstytojas dr. Algirdas Gricius

Pirmadienį, spalio 21 d., mirė Instituto dėstytojas ir bičiulis, buvęs LR Seimo narys dr. Algirdas Gricius. VU TSPMI bendruomenė nuoširdžiai užjaučia šeimą ir artimuosius bei artimąsias.

TSPMI

Lenkijos Respublikos Senato pirmininko paskaita

VU TSPMI ir Lenkijos Respublikos ambasada Vilniuje maloniai Jus kviečia į Lenkijos Respublikos Senato pirmininko Bogdano Borusewicziaus paskaitą „Politikos ir santvarkos pasikeitimo Lenkijoje 25-metis“. Balandžio 8 d. (antradienį)  10 val. Konferencijų salėje (4 aukštas).

TSPMI

Konferencija „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“

Viešosios politikos ir vadybos institutas (VPVI) kartu su Global Lithuanian Leaders (GLL) kviečia dalyvauti konferencijoje „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“, kuri vyks balandžio 2 d., ketvirtadienį, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 402 aud., 13:30-17:00.

Programą rasite čia.

Norintys dalyvauti renginyje registruokitės paspaudę šią nuorodą iki kovo 31 d.