Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Katedrų vedėjų rinkimai TSPMI Taryboje

Gegužės 28 d. VU TSPMI Tarybos posėdyje vyko rinkimai į katedrų vedėjų pareigas.

TSPMI

Išleista knyga "Lenkiškasis" istorijos veiksnys Lietuvos politikoje"

Išleista nauja prof. dr. Raimundo Lopatos ir dr. Vlado Sirutavičiaus knyga „Lenkiškasis“ istorijos veiksnys Lietuvos politikoje“. Kviečiame į jos pristatymą Rytų Europos studijų centre antradienį, gruodžio 20 d., 17 val.

TSPMI

TSPMI "Atviros paskaitos" moksleiviams

Domiesi Lietuvos ir Pasaulio politiniais įvykiais? Girdėjai apie TSPMI iš draugų ir pažįstamų? Galvoji, kad visai norėtum studijuoti politikos mokslus Vokiečių 10? Apsilankyk TSPMI atvirose paskaitose, kurias skaito Institute dėstantys geriausi skirtingų politikos mokslų sričių specialistai, kad geriau suprastum, kas gi tie politikos mokslai, bei įsitikintum, ar nori juos "krimsti" mūsų Institute.

TSPMI

Ir toliau pažindinamės su Rusija

Andrėjaus Portnovo (Ivano Krypiakevyčiaus Ukrainos studijų institutas) paskaita “Rusijos pasaulis” - politinis, istorinis ir konfesinis Rusijos pasiūlymas savo kaimynams

TSPMI

Diskusija apie mokslo galią ir hierarchiją mokslo pasaulyje

Pasaulinio garso astrofizikei, profesorei Jocelyn Bell Burnell ir mokslininkei iš Prancūzijos, asociacijos Moterys ir mokslas įkūrėjai, profesorei Claudine Hermann viešint Lietuvoje, lapkričio 23 d., trečiadienį, 18 val. VU TSPMI kviečia į diskusiją "Mokslo galia ir galia moksle".

Diskusijoje taip pat dalyvaus VGTU Humanitarinio instituto docentė Nida Vasiliauskaitė, diskusiją moderuos  - docentė Natalija Arlauskaitė (VU TSPMI, Lyčių studijų centras). 

TSPMI

TSPMI ir LPA metinė konferencija

VU TSPMI ir Lietuvos politologų asociacijos metinė konferencija "Lietuvos politinio proceso problemos: istorinės prielaidos, dabarties peripetijos ir perspektyvos" vyks lapkričio 17-18 d. 

TSPMI

TEPSA paskaita. Adriaan Schout: Ar ES tampa tarpvyriausybiškesnė?

Pirmadienį, lapkričio 14 d. TSPMI kviečia į pirmąjį Transeuropinės politikos mokslų asociacijos (TEPSA) renginį Institute. Clingendael Olandijos tarptautinių santykių instituto profesorius Adriaan Schout skaitys paskaitą "Ar ES tampa tarpvyriausybiškesnė?". Laukiame jūsų 17.00 didžiojoje konferencijų salėje. Renginys vyks anglų kalba.

TSPMI

Diskusija: Kas vyksta euro zonoje ir ką tai reiškia Lietuvai

Lapkričio 9 d. 15 val. kviečiame į diskusiją apie tai, kas vyksta euro zonoje, ką reiškia paramos priemonės sunkumus patiriančioms šalims kitų ES šalių gyventojams, kokios galimos rizikos Lietuvai, jos verslui ir gyventojams, vertinant pagrindinius svarstomus euro zonos tolesnės raidos scenarijus. 

TSPMI

TSPMI ir Energetinio saugumo centras pasirašė bendradarbiavimo sutartį

Prieš kelias dienas TSPMI pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Energetinio saugumo centru prie LR Užsienio reikalų ministerijos. Sutartimi abi įstaigos įsipareigojo kartu plėtoti tyrimus Lietuvos, Baltijos jūros regiono, ES ir NATO energetinio saugumo srityje, kartu organizuoti renginius energetinio saugumo tematika bei organizuoti TSPMI studentų praktiką Energetinio saugumo centre.

TSPMI

Festivalis Ad Hoc: Nepatogus kinas Institute

Šiemet, kaip ir kasmet, – TSPMI yra viena iš žmogaus teisių kino festivalio "Ad Hoc: Nepatogus kinas" vietų. Spalio 24 - 28 d. kviečiame į filmų peržiūras, susitikimus su režisieriais ir provokuojančias diskusijas Institute.