Disertacijos gynimas: Diana Jurgelevičiūtė

Spalio 21 d., (penktadienį), 15 val. 402 aud. TSPMI doktorantė Diana Jurgelevičiūtė gins disertaciją "Istorinės analogijos užsienio politikos formavimo ir įgyvendinimo procese: Šaltojo karo istorinės analogijos atvejis" socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.

Diskusija „Ukraina ir Lietuva po dvidešimties metų: kelias į partnerystę“

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas ir LR Užsienio reikalų ministerija maloniai kviečia į apskritojo stalo diskusiją „Ukraina ir Lietuva po dvidešimties metų: kelias į partnerystę“. Renginys vyks spalio 12 d. 10.00-14.00 val. Instituto konferencijų salėje (Vokiečių g. 10, 402 aud.) lietuvių ir ukrainiečių kalbomis su sinchroniniu vertimu.

Prancūzijos ir Baltijos šalių saugumo seminaras TSPMI

TSPMI vyko jau šeštasis Prancūzijos ir Baltijos šalių saugumo seminaras.

Išleista iki šiol giliausia Baltijos šalių 20-ties metų socio-ekonominės raidos studija

Rugsėjį Taline išleistas Baltijos šalių žmogaus raidos pranešimas „Baltic Way(s) of Human Development: Twenty Years On“, kuriam tekstus rengė ir TSPMI mokslininkai prof. Ramūnas Vilpišauskas, dr. Ainė Ramonaitė, prof. Zenonas Norkus. Šis leidinys – fundamentali Baltijos valstybių  20-ties metų socio-ekonominės raidos studija, kokios Lietuvoje dar niekad nebuvo atlikta. Studijos e-versiją rasite čia.

LRT viktorinoje "Lyderiai" - TSPMI komanda!

LRT projektas „Ateities lyderiai“, kuriame pernai sirgome už Liutauro vadovaujamą Vilniaus universiteto komandą, šiemet tampa dar „savesnis“ – naujajame sezone laidoje „Lyderiai“ TSPMI turi savo komandą! Antradienį, rugsėjo 20 d., nuo 18.30 kviečiame dalyvauti laidos filmavime LRT (S. Konarskio g. 49) ir palaikyti TSPMI garbę ginsiančius Ugnių Antanavičių, Mariją Gedminę Bubnytę, Mažvydą Jastramskį, Liną Jokubaitį ir Antaną Urboną!

TSPMI pradeda "Ron Asmus paskaitų" ciklą

Rugsėjo 20d. 11 val. TSPMI ir Lietuvos - JAV asociacija kviečia į pirmąją "Ron Asmus paskaitų" ciklo paskaitą "Baltijos regionas euroatlantinėje erdvėje po dvidešimties metų nepriklausomybės", kurioje pranešėjais bus ilgametis RAND korporacijos tyrėjas Robert Nurick ir buvęs Danijos Gynybos viceministras bei Danijos ambasadorius Lietuvoje ir Rusijoje, dabar – Danijos ambasadorius Latvijoje J. E. Per Carlsen.

ESBO generalinio sekretoriaus paskaita TSPMI

Pirmadienį, rugsėjo 19 d., 11.30 val. TSPMI kviečia į ESBO generalinio sekretoriaus Lamberto Zannier paskaitą "ESBO kelyje euroatlantinės ir eurazijinės saugumo bendrijos link".

Sveikiname korporaciją RePublica!

Seniausia Instituto studentų organizacija - korporacija RePublica, rugsėjo 2-ąją švenčia įkūrimo dešimtmetį. Su šiuo gražiu jubiliejumi korprantus sveikina visa Instituo bendruomenė ir linki ryžto bei įkvėpimo kuriant geresnę Lietuvą, Institutą ir tobulėjant patiems.

Mokslo metų pradžios šventė TSPMI

TSPMI kviečia Instituto bendruomenę kartu atšvęsti mokslo metų pradžią! Šventė prasidės rugsėjo 1 d. 10.30 atnaujintoje TSPMI konferencijų salėje (402 aud.). Po jos - triukšminga VU eisena ir filmo "Trys idiotai" peržiūra (16.30,  TSPMI 304 aud.)

Kurk savo ateitį su VU TSPMI - politikos mokslų bakalauro studijos

Pats laikas apsispręsti. Viena populiariausių programų Lietuvoje, geriausiai studentų vertinamos ir kokybiškos tarpdisciplininės studijos - viskas po vienu stogu. VU TSPMI tavęs laukia.