Kurk savo ateitį su VU TSPMI - politikos mokslų bakalauro studijos

Pats laikas apsispręsti. Viena populiariausių programų Lietuvoje, geriausiai studentų vertinamos ir kokybiškos tarpdisciplininės studijos - viskas po vienu stogu. VU TSPMI tavęs laukia.

TSPMI audio paskaitų kanalas

Kai kuriuos renginius bei paskaitas Jums pateiksime ir audio formatu. Sekite mus čia.

Rusijos studijų seminarų ciklas TSPMI

VU TSPMI 2010 m. rudenį pradėjo rengti Rusijos studijų seminarus. Kviečiame pasižiūrėti kai kurių paskaitų video įrašus.

Disertacijos gynimas: Gražvydas Jasutis

TSPMI doktoranto Gražvydo Jasučio disertacijos gynimo procedūra

TSPMI pristato „Overseas Development Institute“ vadovą – Simon Maxwell

Daugiau nei pusė savo gyvenimo dirbęs vystymosi bendradarbiavimo srityje, Simon Maxwell atvyksta atsakyti į klausimus, ar darnus bendradarbiavimas šiais laikais vis dar yra įmanomas? Kokį poveikį jam turėjo krizė ir kokį poveikį turės dabartiniai įvykiai Šiaurės Afrikoje?

Balandžio 5 d., antradienį, VU TSPMI įvyks antrus metus organizuojama ESBO diskusija „Nauji keliai bendradarbiauti: saugumo bendruomenė(s) ir partnerystė“ („Building bridges: security community and partnerships for change“)

TSPMI Tarybos rinkimai: išrinkti nauji nariai

Kovo 8 d. įvyko TSPMI tarybos rinkimų II-asis turas.

Linksmų švenčių ir sėkmingos sesijos!

Visiems buvusiems ir nebuvusiems bendruomenės šventėje - direktoriaus sveikinimas

TSPMI metinė konferencija

Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas kartu su Lietuvos politologų asociacija kviečia į svarbiausią metų Lietuvos politikos ir socialinių mokslų renginį – TSPMI metinę konferenciją.

Lapkričio 19 dieną, Jūsų laukia keturios pranešimų sesijos, kuriose naujas tendencijas ir idėjas pristatys iškiliausi Lietuvos socialinių bei politikos mokslų ekspertai.