Pagal datą

NaujienosTSPMI

TSPMI

Komentarai naujausiems Seimo rinkimų rezultatams

Šio ryto 8 val. VU TSPMI politologų doc. dr. Mažvydo Jastramskio, prof. dr. Ramūno Vilpišausko, prof. Ainės Ramonaitės  ir Lino Kojalos video komentarai apie naujausius Seimo rinkimų rezultatus. Apie tai, kas formuos naująją Vyriausybę, netikėtumai, laimėtojų ir pralaimėtų vertinimai bei naujos tendencijos Lietuvos rinkimų istorijoje. Kviečiame spausti ant aktyvių nuorodų ir žiūrėti. 

TSPMI

Karjeros renginių savaitė VU TSPMI

Išjudinkite savo karjerą. Pasinaudokite profesionalia pagalba, įgykite naujų žinių, susitikite ir bendraukite su darbdaviais ir specialistais.

Karjeros renginių savaitė VU TSPMI vyks lapkričio 7-10 dienomis. Renginių programą rasite čia.

TSPMI

Seminaras „Rusakalbė žiniasklaida ir auditorija Lietuvoje"

Kviečiame jus į seminarą „Rusakalbė žiniasklaida ir auditorija Lietuvoje“ („Russian M.A.I.L (Media & Audiences in Lithuania”), kuris vyks kovo 30 d. 9:00 - 14:00 val. VU TSPMI konferencijų salėje (Vokiečių g. 10 - 402 aud, Vilnius). Būtina išankstinė registracija adresu vytis.jurkonis@gmail.com. Registracija vykdoma iki kovo 28 d.

TSPMI

VU TSPMI reiškia palaikymą Centriniam Europos Universitetui (CEU)

Nemenkas skaičius VU TSPMI alumnų yra tapę ir Centrinio Europos Universiteto (CEU) alumnais, todėl VU TSPMI išreiškia palaikymą CEU bendruomei. 

Taip VU TSPMI prisijungia prie tūkstančių internautų, pasirašančių peticijas internete, dešimšių akademinių institucijų. smegenų centrų ir valstybinių institucijų iš viso pasaulio, kurios prisideda prie palaikymo akcijos. Žemiau pateikiamas palaikymo laiško tekstas originalo kalba.

 

TSPMI

Lanksčios magistro studijos VU TSPMI

Nuo 2016 m. rugsėjo VU TSPMI magistro programos studentų lauks atsinaujinusios. Atsižvelgiant į tai, kad rinkos poreikiai yra ne vien nepriekaištinga specializacija, bet ir akiračio platumas, studentams bus sudarytos galimybės pagal individualius poreikius ženkliai didesnę dalį kreditų susirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, dėstomų VU TSPMI. Pastarųjų magistrams siūloma daugiau nei dvidešimt – nuo regionų iki saugumo studijų, nuo medijų analizės iki viešosios politikos dalykų. 

TSPMI

PoDi'17 - norintiems daugiau!

Gegužės 2 - 5 dienomis vykstančios PoDi'17 kvies visus norinčius #daugiau dalyvauti net keturiose dienose paskaitų ir pramogų. Kiekviena diena – teminė, todėl rasti kai ką artimo sau gebės kiekvienas norintis daugiau akademiškumo, kūrybiškumo, bendruomeniškumo ar veiksmo. Jau pirmąją dieną PoDi’17 kelsis į VU Mokslinės komunikacijos ir informacijos centrą (MKIC), kur diskutuosime apie žiniasklaidos misiją šiandien. Programa TSPMI taip pat žada daug - renginius apie muziką kaip pasipriešinimo formą, įkvepiančių ne(sėkmės) istorijų bei pokalbį su Metų valstybės kūrėju A.Tapinu. Pramogų laukia ne ką mažiau - protų mūšis, PoDi'17 futbolas ir, žinoma, uždaromasis vakaras

TSPMI

Diskusija apie doc. Konstantino Andrijausko monografiją „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse"

Gegužės 24 d., 17:00 val., 402 aud. vyks VU TSPMI lektoriaus doc. Konstantino Andrijausko monografijos „Kinijos, Indijos ir Rusijos susidūrimas Eurazijos civilizacinėse erdvėse“ pristatymas ir diskusija. Diskusijoje dalyvaus prof. Audrius Beinorius, prof. Tomas Janeliūnas, doc. Naglis Kardelis ir doc. Konstantinas Andrijauskas (autorius).

Knygos leidimą finansavo Lietuvos mokslo taryba (Paraiška LEI-15066)

TSPMI

LVŽS rinkiminės programos pristatymas

VU TSPMI tęsia Lietuvos svarbiausių politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Rugsėjo 14 d., trečiadienį, 13 val. 402 aud. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis bei partijos kandidatas LR Seimo rinkimuose Saulius Skvernelis pristatys partijos rinkiminę programą.

Pagrindiniai pristatymo akcentai - ekonomika ir finansai, energetika, šeimos politika, aplinkosauga, pajamų nelygybė, skurdas bei sveikatos politika. Taip pat bus pristatomi LVŽS kandidatai į ministrų postus, kurie taip pat dalyvaus programos pristatyme. 

Programos siūlymus komentuos VU TSPMI politologai - doc. dr. Nerija Putinaitė ir dėstytojas Romas Švedas. Pristatymą moderuos - VU TSPMI direktoriaus pavaduotoja studijoms doc. dr. Margarita Šešelgytė. 

TSPMI

Papildomas priėmimas į Politikos mokslų doktorantūrą

Politikos mokslų doktorantūrai skirta dar viena papildoma vieta, priėmimas į ją vyks 2017 m. rugsėjo mėnesį. Dokumentai priimami nuo rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 11 d. 24:00 val. Priėmimo pokalbis vyks 2017 m. rugsėjo 15 d. 13 val.

Daugiau informacijos rasite čia.

TSPMI

Dr. Deivido Šlekio mokslinės monografijos „Mąslaus Vyčio beieškant: Lietuviškos karinės minties raida ir būklė po Nepriklausomybės atkūrimo (1990-2014)” pristatymas

Gegužės 11 d. 15.00 val. Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Karvedžių auditorijoje (201A aud.) vyks LKA docento ir VU TSPMI lektoriaus dr. Deivido Šlekio mokslinės monografijos „Mąslaus Vyčio beieškant: Lietuviškos karinės minties raida ir būklė po Nepriklausomybės atkūrimo (1990-2014)” pristatymas.

Renginio dalyvius, nepriklausančius Krašto apsaugos sistemos padaliniams, maloniai prašome registruotis iki gegužės 10 d. 12 val. tel. 8 52 103582 arba el. p. eva.siaulyte@mil.lt