Pagal datą

Naujienos

Apvaliojo stalo diskusija „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendencijos ir projektai“

TSPMI

Lietuvos pramonininkų konfederacijos Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Kinijos Respublika Verslo taryba kartu su tarptautine audito ir konsultacijų įmone Deloitte Lietuva organizuoja apvaliojo stalo diskusiją „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendecijos ir projektai“ (renginys anglų kalba). 

Renginio programą rasite čia

Pagrindinius pranešimus skaitys : 

Deloitte biuro Kinijoje partneris-vyriausiasis ekonomistas Xu Sitao (CV) ir Deloitte biuro Vengrijoje verslo plėtros direktorius, ėjęs patarėjo komercijos klausimais pareigas Vengrijos ambasadoje Kinijoje, Csaba Wolf.

Diskusijoje dalyvaus:

DNB banko Ekonominių tyrimų departamento vyresnioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė

DNB banko vyriausioji ekonomistė Baltijos šalims,

Ekonominių tyrimo departamento vadovė Jekaterina Rojaka,

„Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis,

Danske Bank“ vyriausiasis analitikas Rokas Grajauskas.

Diskusijoje bus aptariamos Kinijos ekonomikos tendencijos ir jų įtaka pasaulio ir Europos rinkoms, Kinijos ekonomikos reformos, Kinijos ir Baltijos šalių ekonominis bendradarbiavimas ir potencialūs bendradarbiavimo sektoriai, „One Belt, One Road“ iniciatyva ir Lietuvos įmonių galimybės ja pasinaudoti. Bus pristatytos bendrų projektų su Kinija sėkmės istorijos, aptartos Lietuvos įmonių galimybės pritraukti investicijų ir projektų iš Kinijos.

Apvaliojo stalo diskusija vyks 2015 m. rugpjūčio 28 d. (penktadienį) 10:00-12:00 val. Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, Vokiečių g. 10, 402 auditorijoje (IV a.).

Išankstinė registracija vykdoma el. paštu aida.grabauskaite@lpk.lt arba telefonu +370 623 55242

Maloniai kviečiame dalyvauti.