Disertacijos gynimas. Ieva Koreivaitė „Irano užsienio politikos vertinimas Khumayni teisingumo sampratos perspektyvoje"

Ieva Koreivaitė gins disertaciją “Irano užsienio politikos vertinimas Khumayni teisingumo sampratos perspektyvoje ” socialinių mokslų srities, politikos mokslų krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2008–2015 metais studijuojant doktorantūroje ir ginama eksternu

Moksliniai vadovai:

• prof. dr. Evalas Nekrašas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S). Nuo 2008-10-01 iki 2013-04-29.
  • doc. dr. Dovilė Jakniūnaitė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S). Nuo 2013-04-30 iki 2015-02-02

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Egdūnas Račius (Helsinkio universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S)

Politikos mokslų krypties tarybos sudėtis:

• prof. dr. Tomas Janeliūnas – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • prof. dr. Alvydas Jokubaitis (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • doc. dr. Inga Vinogradnaitė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • doc. dr. Margarita Šešelgytė (Vilniaus universitetas, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S);
  • doc. dr. Kamran Matin (Sussex universitetas, Didžioji Britanija, socialiniai mokslai, politikos mokslai – 02S).