Dr. Paul Sracic paskaita „2016 metų Prezidento rinkimai ir Jungtinių Valstijų užsienio politika"

Kovo 8 d. Insitute viešės JAV Ohajo valstijos Youngstown State University dėstytojas bei Politikos ir tarptautinių ryšių departamento vadovas dr. Paul Sracic, kuris skaitys paskaitą tema „2016 metų Prezidento rinkimai ir Jungtinių Valstijų užsienio politika"

Dr. Paul Sracic - politikos mokslų daktaras, laipsnį igyjęs Rutgers universitete. 2015 m. kartu su William Binning išleido knygą "Ohio Government and Politics". 2008 m. jo leidiniui "San Antonio v. Rodriguez and the Pursuit of Equal Education" buvo suteiktas Scribes apdovanojimas už akademinę veiklą teisės mokslų srityje. Dr. Paul Sracic taip par dažnai publikuoja straipsnius įvairioms JAV spaudos redakcijų skiltims, o tokiuose portaluose kaip The Washington Post, USA Today, Bloomberg ir panašiai spausdina jo straipsnius apie Amerikos tarptautinę politiką bei teisę.