Balandžio 5 d., antradienį, VU TSPMI įvyks antrus metus organizuojama  ESBO diskusija „Nauji keliai bendradarbiauti: saugumo bendruomenė(s) ir partnerystė“ („Building bridges: security community and partnerships for change“)

Apskritojo stalo diskusijoje akademikai ir praktikai nagrinės šiuolaikinius saugumo iššūkius ir bendradarbiavimo problemas: pradedant konfliktais ir jų reguliavimu, „pilkųjų zonų“ egzistavimu bei vykstančiais pokyčiais Šiaurės Afrikoje ir baigiant daugiakryptės diplomatijos vaidmeniu sprendžiant pilietinės visuomenės, lyčių lygybės bei žiniasklaidos laisvės problemas.

Bus ieškoma atsakymų į klausimus, ką vis dar gali pasiūlyti transatlantinė partnerystė, kaip prasmingai remti pilietines organizacijas, kaip demokratija gali padėti spręsti konfliktus.

ESBO ir VU TSPMI organizuojamame seminare dalyvaus ESBO generalinis sekretorius Marc Perrin de Brichambaut, Prezidentas Valdas Adamkus, LR Užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis, Londono Tarptautinių strateginių studijų instituto ekspertė Oksana Antonenko, Carnegie fondo Rusijos ir Eurazijos programos direktoriaus pavaduotojas Matt Rojansky, Arab Reform Initiative tyrimų direktorius Salam Kawakibi ir kiti ekspertai.

Renginio programa.

Maloniai kviečiame visus aktyviai dalyvauti

Renginys vyks balandžio 5 d., VU TSPMI (Vokiečių g. 10, Vilnius), Didžiojoje konferencijų salėje. Pradžia – 9.30 val.

Atskirai norime pakviesti visus norinčius dalyvauti pietuose, kurių metu Prezidentas Valdas Adamkus kalbės apie ESBO perspektyvas ir reikšmę. Tam tereikia registruotis info@tspmi.vu.lt parašant savo vardą, pavardę ir kas esate iki balandžio 1 d. Bus pakviesti pirmieji 40 užsiregistravusiųjų.