Filosofinės esė konkursas „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?“

Studente!

Kviečiame naujai apsvarstyti dar XVIII a. Dižono akademijos keltą klausimą, „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius?“
Temai išliekant aktualia, skatiname dalintis mintimis apie tai, kokia yra mokslo, meno vertė. Ar civilizacija daro žmones geresnius, laimingesnius ir ar turėtų tokiais daryti? Kaip mokslo, meno plėtra veikia žmogaus moralę? Ar laikui bėgant kinta mokslo, meno pretenzijos moralės klausimų atžvilgiu?

XVIII a Ž. Ž. Ruso rašydamas šia tema pasisakė kategoriškai neigiamai, tačiau atrasti atsakymus į šiuos klausimus XXI a. kontekste galite jūs, dalyvaudami filosofinės esė konkurse!

Rašykite 2000 žodžių esė tema „Ar mokslo ir menų atgimimas sukilnino papročius“ ir patekę tarp geriausiųjų laimėkite 200 eurų, arba vieną iš 50 EUR vertės prizą.

Jūsų esė lauksime iki rugsėjo 10 d. Darbus siųskite adresu: filosofine.ese@gmail.com.

Darbų vertinimo komisiją sudaro prof. dr. Alvydas Jokubaitis, doc. dr. Vytautas Ališauskas, Augustė Dementavičienė, Vilius Bartninkas, Simas Čelutka.

Pagrindinis rėmėjas:

Konkurse kviečiami dalyvauti akademinių skolų neturintys Lietuvos ir užsienio aukštųjų mokyklų bakalauro ir magistro programų studentai.

Konkursą organizuoja:
VU TSPMI SMD
VU TSPMI studentų korporacija „RePublica“