Instituto direktoriaus sveikinimas mokslo metų pradžios proga

“Gerbiami naujieji TSPMI bendruomenės nariai, studijuodami Institute Jūs mokysitės savo nuomonę pagrįsti, argumentuoti ir suvokti savo žinojimo ribas. Daug priklausys nuo Jūsų pačių, kiek Jūs išnaudosite galimybę bendrauti su geriausiais dėstomų dalykų atstovais Lietuvoje ar net platesniame regione. Raginu būti aktyviais, nesidrovėti, klausinėti ir bendrauti, pasinaudoti šia galimybe tobulėti, sužinoti daugiau, ugdyti savo įgūdžius. Puoselėkite akademinę laisvę, reikškite savo nuomonę, bet tuo pačiu niekad nepamirškite, kad reikia gerbti ne tik savo bendraminčius, bet ir tuos, su kurių nuomone Jūs nesutinkate. Tikiuosi, kad tapę mūsų bendruomenės nariais, Jūs taip pat tvirtai laikysitės atsakomybės, naudojantis Jums suteikiama laisve, ir pagarbos principų."- TSPMI direktorius prof. dr. Ramūnas Vilpišauskas.