Konferencija „Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių atnaujinimo 25-metis: pasiekimai, praradimai, naujos galimybės"

Šiais metais minime Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių 25 – metį. Tai puiki proga įvertinti dvišalių santykių raidą: veiksnius, skatinančius arba ribojančius strateginę partnerystę, istorijos vaidmenį dvišaliuose santykiuose, dvišalių santykių varomąsias jėgas ir iššūkius šiandieniniame geopolitiniame kontekste. Minint šią sukaktį Rytų Europos Studijų Centras kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu (VU TSPMI) kviečia į konferenciją „Lietuvos ir Lenkijos diplomatinių santykių atnaujinimo 25-metis: pasiekimai, praradimai, naujos galimybės.“ Renginyje dalyvaus įvairių politinių pažiūrų Lietuvos ir Lenkijos politikai, apžvalgininkai, akademikai.

Renginys vyks rugpjūčio 26 d. (penktadienį), VU TSPMI (Vokiečių g. 10), 402 aud. Renginio pradžia 9:30 val.

Išsamią renginio programą galite rasti čia.