Konferencija „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“

Viešosios politikos ir vadybos institutas (VPVI) kartu su Global Lithuanian Leaders (GLL) kviečia dalyvauti konferencijoje „Pranašai savame krašte: į Lietuvą grįžusių migrantų patirtys“, kuri vyks balandžio 2 d., ketvirtadienį, Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute 402 aud., 13:30-17:00.

Gyventojų migracija 25-erius nepriklausomybės metus yra vienas ryškiausių Lietuvos socialinių bruožų. Pastaruoju metu intensyvėjantis išvykusiųjų grįžimas, visų pirma, darbingo amžiaus asmenų, taip pat šeimų su vaikais, yra ne tik itin patrauklus šalies socio-demografinių problemų sprendimo būdas, bet ir galimybė sustiprinti Lietuvos ekonominę pažangą, pasitelkiant grįžtančių migrantų užsienyje įgytas žinias ir įgūdžius.

Renginio metu Viešosios politikos ir vadybos instituto (VPVI) ir VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto (TSPMI) tyrėjai dr. Egidijus Barcevičius, dr. Dovilė Žvalionytė ir Irma Budginaitė pristatys mokslinio tyrimo „Savi ar svetimi? Grįžusių migrantų integracija į Lietuvos darbo rinką ir visuomenę“ rezultatus, taip pat su globalios Lietuvos profesionalais – dr. Tomu Balkeliu (Vilniaus universitetas), Milda Dargužaite („Barclays“ technologijų centras Lietuvoje), Mantautu Paškevičiumi („Strategic Staffing Solutions“), Pauliumi Vertelka (JPP „Kurk Lietuvai“) ir kitais svečiais – diskutuosime, kaip Lietuvai pasiruošti tinkamai priimti vertingą grįžusių migrantų tarptautinę patirtį.

Programą rasite čia.

Norintys dalyvauti renginyje registruokitės paspaudę šią nuorodą iki kovo 31 d.