Kurk savo ateitį su VU TSPMI - politikos mokslų bakalauro studijos

Turi nuomonę ir apie savo miesto merą, ir apie Barako Obamos užsienio politiką? Tau nuolat gimsta įvairiausios idėjos ir nori sužinoti, kaip jas įgyvendinti, kad pakeistum ne tik savo šalį, bet ir Europos bei pasaulio raidą? Nori studijuoti viename veržliausių ir įtakingiausių socialinių mokslų institutų Centrinėje ir Rytų Europoje? Tuomet rinkis Lietuvą. Rinkis prestižinę specialybę. Rinkis politikos mokslus VU TSPMI!

VU TSPMI tavęs laukia
:

Geriausi dėstytojai, platus ir kokybiškas išsilavinimas, gausybė akademinių renginių, įdomi praktika, draugiška Instituto bendruomenė, plačios karjeros perspektyvos – tai toli gražu ne viskas, ką mes siūlome. Įstojęs į VU TSPMI gausi žinių ne vien tik apie politinę filosofiją ar tarptautinius santykius, bet ir apie teisę, ekonomiką, komunikaciją, viešąjį administravimą. Studijuojamų dalykų sąrašą gali rasti čia.

Nebuvai atvirų durų renginyje? Ne bėda. Pažink mus čia.

Neįtikino? Pažiūrėk, ką veikia mūsų absolventai

O kas jeigu..?

O kas jeigu nepavyktų įstoti į dieninių studijų programą? Tuomet nenusimink. Mes turime išeitį. VU TSPMI taip pat kviečia studijuoti TSPMI bakalauro nuolatinių–sesijinių studijų programoje.

Ši studijų programa siūlo sutrumpintą studijų laiką iki 4 metų, lankstų paskaitų grafiką bei prestižinės Lietuvos mokslo įstaigos diplomą. Šias studijas galima puikiai derinti su darbu, nes Jums nereikės kiekvieną dieną būti universitete - studijos vyks sesijų metu. Taip pat, kiekvienais metais pažangiausiems studentams yra suteikiama galimybė pereiti į dienines-nuolatines studijas. Nuolatinių–sesijinių studijų vienerių metų kaina - 5000 Lt.

Studijų programa, dėstomi dalykai bei stojimų taisyklės.

Bendroji informacija apie stojimus – www.lamabpo.lt