Kviečiame nominuoti kandidatus „Metų valstybės kūrėjo“ apdovanojimui

VU TSPMI tęsia 2014 m. pradėtą tradiciją ir kviečia Instituto bendruomenę nominuoti kandidatus „Metų valstybės kūrėjo“ apdovanojimui! Kandidatai turėtų būti Lietuvos labui asmeniškai nusipelnę nepriekaištingos reputacijos politikai, valstybės tarnautojai, visuomenininkai, verslo atstovai, iniciatyvūs piliečiai. Iš pasiūlytų kandidatų Metų valstybės kūrėją išrinks VU TSPMI tarybos patvirtinta Komisija. Komisiją sudaro 5 nariai, tarp jų vienas studentų atstovas.

Nominuoti savo siūlomą kandidatę/-ą iki vasario 25 d. galite čia. „Metų valstybės kūrėjo“ apdovanojimas bus įteiktas minint Kovo 11-osios šventę. Primename, kad 2015 m. Metų valstybės kūrėju buvo išrinktas ambasadorius, VU TSPMI alumnas Žygimantas Pavilionis, kuriam buvo įteikta simbolinė plyta.

Kviečiame aktyviai dalyvauti, siūlant šių metų nominantus!