Pagal datą

Naujienos

Kvietimas kiekvienam VU TSPMI alumnui - steigiama VU TSPMI Alumni draugija

TSPMI

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas (TSPMI) Lietuvai yra išugdęs daug diplomatų, politikų, verslininkų, žurnalistų, valstybės tarnautojų, akademikų ir kitų sričių specialistų. Daugelis  vos ne kasdien susitinka, kalbasi ir derasi net neįtardami, kad baigė tą pačią Alma Mater. Siūlydami suburti į vieną ratą tuos, kurie kažkada vaikščiojo TSPMI koridoriais, ir pasinaudoti šiuo bendrumu kuriant naujas galimybes sau, Institutui ir Lietuvai, kviečiame Jus dalyvauti VU TSPMI Alumni draugijos steigiamajame susirinkime  š. m. balandžio 30 d., ketvirtadienį, 17 val. (registracijos pradžia 16:30) VU TSPMI, Vokiečių g. 10 (402 aud.).

VU TSPMI Alumni draugijoje galėsite atgaivinti ir palaikyti abipusiai naudingą ryšį su Institutu ir jį baigusiais kolegomis dalykiniuose ir neformaliuose susitikimuose, gilinti savo profesines žinias išskirtinėse paskaitose bei diskusijose, dalintis savo patirtimi tarpusavyje ir su Instituto studentais, siūlant ir įgyvendinant Institutui bei Lietuvai naudingus projektus. Prisijunkite net jei šiuo metu gyvenate ne Lietuvoje, nes į draugijos veiklas bus galimybė įsitraukti ir nuotoliniu būdu.


Prašome iki balandžio 28 d. pažymėti, ar domina galimybė tapti VU TSPMI Alumni draugijos nariu, bei registruotis į renginį paspaudus šią nuorodą.


Taip pat nuoširdžiai kviečiame ir Jus įsijungti į kuriamos draugijos veiklą bei dalintis šia informacija su visais pažįstamais TSPMI alumnais. Jei norite įsitraukti dar aktyviau arba turite klausimų, rašykite tspmi.alumni@gmail.com.

Kvietimą galite rasti čia.

Suburkime aktyvią bendruomenę!

VU TSPMI Alumni draugijos steigimas vyks PoDi 2015 metu. Sekite naujienas!