Pagal datą

Naujienos

Lietuvos laisvės sąjungos - liberalų rinkiminės programos pristatymas

TSPMI

VU TSPMI tęsia Lietuvos politinių partijų rinkiminių programų pristatymo ir komentavimo ciklą. Gegužės 11 d., trečiadienį, 12 val. 402 aud. Lietuvos laisvės sąjungos (liberalų) lyderis Artūras Zuokas pristatys Laimingos ir turtingos Lietuvos programą. Joje, skirtingai nei įprastai, visuomenės progresą siūloma vertinti, o politines iniciatyvas ruošti atsižvelgiant ne tik į makroekonominius rodiklius, bet ir vadinamąjį laimės indeksą. Dar 2011 metais Jungtinių Tautų Generalinė Asamblėja priėmė rezoliuciją, kuria JT šalys-narės buvo kviečiamos stebėti visuomenės laimės indeksą ir vadovautis juo įstatymų leidyboje.

“Laimės ekonomikos pagrindas - gerai išvystytos viešosios paslaugos, tvarus socioekonominis vystymasis, ekologiška aplinka, į žmonių poreikius atsižvelgianti valdžia. Galvodami apie Lietuvos ateitį turime mąstyti kūrybiškai ir įstatymų leidyboje pritaikyti inovatyviausius konceptus, orientuotis ne tik į ekonominių rodiklių gerinimą, bet ir į žmonių savijautos, pasitikėjimo savimi ir bendruomene didinimą”, - sako A. Zuokas. 

Partijos programą komentuos VU TSPMI politologai: dr. Liutauras Gudžinskas, dr. Vytautas Kuokštis, dr. Žilvinas Martinaitis ir prof. Ramūnas Vilpišauskas.