Mokslo metų pradžios šventė TSPMI

Kaip ir kasmet TSPMI kviečia Instituto bendruomenę kartu atšvęsti studijų metų pradžią! Šventė prasidės rugsėjo 1 d. 10.30 atnaujintoje TSPMI konferencijų salėje (402 aud.). Naujuosius TSPMI pirmakursius ir visus susirinkusius sveikins direktorius prof. Ramūnas Vilpišauskas, Seimo pirmininkė Irena Degutienė, TSPMI globėjų tarybos narys Antanas Zabulis ir Instituto studentų organizacijų atstovai. Pirmakursių laukia susipažinimas su Instituto administracija ir dėstytojais, ekskursija po Instituto patalpas ir, žinoma, dovanos!

Po šventės Institute TSPMI studentai tradiciškai šurmuliuos VU eisenoje, kuri 14.45 val. pajudės nuo LR Seimo rūmų VU centrinių rūmų link. O po jos vėl kviečiame grįžti į Institutą - 16.30 val. 304 aud. vyks komedijos apie studentišką gyvenimą Indijoje "Trys idiotai" ("3 Idiots") peržiūra.

Informaciją apie kitus studijų metų pradžios renginius Vilniaus universitete rasite čia.

Iki greito susitikimo TSPMI!