Knygos "Nato: Rethink Realign React. Tackling Security Challenges Together" pristatymas

Geopolitinių studijų centras ir VU TSPMI kveičia Jus dalyvauti knygos pristatyme ir diskusijoje, kuri įvyks š. m. birželio 10 d. 10.00 val. Vilniaus Universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute (VU TSPMI), 402 auditorijoje (Vilnius, Vokiečių g. 10 ). Numatoma renginio trukmė 1,5 val.

Išankstinė registracija e-paštu: redakcija@geopolitika.lt

2016 m. liepos mėn. Varšuvoje įvyks NATO viršūnių susitikimas, todėl mes manome, kad yra ypač svarbu aptarti NATO valstybių lūkesčius ir NATO narių bei sąjungininkų laukiančius iššūkius. Kartu su diskusija vyks leidinio, susijusio su euroatlantinės erdvės saugumo klausimais ir kitomis neatidėliotinomis Aljanso nūdienos problemomis, pristatymas. Šis leidinys yra projekto „NATO: Rethink  Realign React. Tackling security challenges together“ dalis. Projektą remia Lenkijos URM programa: „Bendradarbiavimas viešosios diplomatijos srityje 2016“.

Diskusija

Moderuoja Greta Monika Tučkutė – VšĮ „Geopolitinių studijų centras“ direktorė:

• Valdas Saldžiūnas – www.delfi.lt žurnalistas, rašantis saugumo klausimais
  • Dr. Žygimantas Pavilionis – buvęs Lietuvos Respublikos ambasadorius JAV ir Meksikoje (laukiama patvirtinimo)
  • Deividas Šlekys – VU TSPMI lektorius
  • Dr. Tim Sluchtey – Brandenburgo visuomenės ir saugumo institutas (BIGS), Vokietija

Visą renginio programą galite rasti čia