VU TSPMI ir „Kurk Lietuvai“ alumnų moksleiviams skirtas naujienlaiškis „Aktualijos! O ką manai Tu?“

„Kurk Lietuvai alumnai“ kartu su Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutu ir Lietuvos internetinės žiniasklaidos asociacija 2015 m. pavasarį iniciavo ir įgyvendino pilotinį projektą „Aktualijų naujienlaiškis“. O ką manai Tu?“.

Projekto metu buvo parengti ir Lietuvos mokykloms išplatinti aktualijų naujienlaiškiai, apžvelgiantys aktualiausias tuo metu visuomenei temas ir įvykius. Šio projekto tikslas skatinti Lietuvos mokyklų bendruomenę įsitraukti į viešąjį diskursą, o mokinius – domėtis visuomenės aktualijomis, kritiškai vertinti viešojoje erdvėje pateikiamą informaciją, ugdyti socialinių tinklų naudojimo įgūdžius.

Nuorodą į naujienlaiškius rasite čia.

Parengta pagal 15min.lt.