Nuo sausio 12 d. keičiamas eduroam sertifikatas Vilniaus universiteto eduroam vartotojams

Vilniaus universiteto informacinių technologijų taikymo centras informuoja, kad 2017-01-12 10:00 bus keičiamas eduroam sertifikatas Vilniaus universiteto eduroam vartotojams. Tuo metu teks iš naujo patvirtinti saugumo sertifikatą (jei naudojamas) jungiantis prie eduroam tinklo.

Nešiojamuose kompiuteriuose turėtų iššokti lentelė dėl naudojo sertifikato patvirtinimo, mobilieji telefonai ir planšetės gali rodyti, kad vedami neteisingi prisijungimo duomenys.

Jei kils problemų prisijungiant, eduroam iš naujo sukonfigūruokite su eduroam CAT įrankiu: https://cat.eduroam.org/, pasirinkdami Vilniaus universitetą, kaip savo instituciją. Taip pat nepamirškite, kad Jūsų prisijungimo vardas yra pašto adresas. Šį įrankį, kaip ir kitas pagrindines VU paslaugas, pasiekti galėsite prisijungę prie atviro "info" tinklo. Tai turėtų išspręsti visas problemas, tačiau jei prisijungti nepavyks ir po to, kreipkitės į pagalba@ittc.vu.lt.