Pagal datą

Naujienos

Papildoma galimybė studijuoti VU TSPMI magistrantūroje

TSPMI

Pasibaigus sėkmingam pirmajam ir antrajam stojimo etapams į magistro programas VU TSPMI, per kurias užpildytos visos valstybės finansuojamos vietos, skelbiamas trečiasis etapas. Norintys studijuoti vienoje iš šešių VU TSPMI magistro programų valstybės nefinansuojamoje vietoje kviečiami į stojamuosius egzaminus rugpjūčio 24 dieną


VU TSPMI šiuo metu galima rinktis iš šešių magistro programų: Tarptautiniai santykiai ir diplomatija, Europos studijos, Viešosios politikos analizė, Politika ir medijos, Šiuolaikinės politikos studijos (anksčiau – Lyginamosios politikos studijos), Rytų Europos ir Rusijos studijos (anglų kalba). Populiariausia šiais metais išlieka Tarptautinių santykių ir diplomatijos programa.


Stojamųjų egzaminų į magistro programas rugpjūčio 24 d. tvarkaraštis:

 

  • Europos studijos - 9 val., 202 aud.
  • Šiuolaikinės politikos studijos – 9 val., 102 aud.
  • Tarptautiniai santykiai ir diplomatija – 11 val., 102 aud. 
  • Viešosios politikos analizė – 11 val., 202 aud.
  • Politika ir medijos - 13 val., 102 aud. 
  • Rytų Europos ir Rusijos studijos – 13 val., 105 aud.

 


Detalesnė informacija apie stojamuosius egzaminus ir stojimų tvarką bus teikiama nuo rugpjūčio 16 d. el. paštu rasa.lankeliene@tspmi.vu.lt ir telefonu 8  5 251 41 36.


Primename, kad magistro programos nuo rudens studentų lauks atsinaujinusios – lankstesnės ir individualesnės. Studentams bus sudarytos galimybės pagal individualius poreikius ženkliai didesnę dalį kreditų susirinkti iš pasirenkamųjų dalykų, dėstomų VU TSPMI. Pastarųjų magistrams siūloma daugiau nei dvidešimt – nuo regionų iki saugumo studijų, nuo medijų analizės iki viešosios politikos dalykų.  


Lanksčios programos suteikia galimybę užmegzti ryšius su kitų programų studentais - studijuojantys skirtingose magistro programose turi galimybę rinktis iš gausybės pasirenkamųjų dalykų. 


Bendradarbiaujant su Studentų atstovybe, Institute buvo parengtas neformalus magistrantūros studijų programų pasirenkamųjų dalykų aprašas. Jame pateikta tiek dėstytojų, tiek studentų nuomonė apie studijuojamus dalykus. Leidinį galite rasti čia.