Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis

Lapkričio 12 d. Vilniaus universieto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Lietuvos istorijos institutas, Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas, Lietuvos kultūros tyrimų institutas pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Sutartimi įsipareigota bendradarbiauti kuriant ir įgyvendinant ilgalaikę Lietuvos politinės minties leidybos programą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-ioms metinėms.

Iki 2018 m. pabaigos numatoma parengti ir įgyvendinti Lietuvos politinės minties leidybos programą, kurią sudarys daugiatomė leidinių serija, apimanti Senosios Lietuvos politinės raštijos paveldą, modernios Lietuvos kūrimo politinius tekstus, Pirmosios Lietuvos Respublikos,  egzodo ir Atgimimo politinę raštiją.