P&M seminaras: filmo „Humanitarės gyvenimas ir mirtis” peržiūra ir diskusija apie akademinius ir meninius sovietmečio tyrimus

Kviečiame į antrą šio sezono P&M seminarą, kuris vyks lapkričio 6 d., 17:00 102 aud.

Seminaro metu vyks Martos Vosyliūtės eksperimentinio filmo „Humanitarės gyvenimas ir mirtis” (2015) peržiūra ir diskusija apie akademinius ir meninius sovietmečio tyrimus.

Diskusijos dalyvės:

Marta Vosyliūtė – filmo kūrėja, http://www.marta.lt/.

Doc. Nerija Putinaitė – humanitarinių mokslų daktarė, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentė. Knygų „Paskutinioji proto revoliucija: Kanto praktinės filosofijos studija“ (2004), „Šiaurės Atėnų tremtiniai, arba Lietuviškosios tapatybės paieškos ir Europos vizijos XX a.“ (2004), „Nenutrūkusi styga: prisitaikymas ir pasipriešinimas sovietų Lietuvoje“ (2007), „Trys lietuviškosios Europos: tauta, Europa, ES dabartinėje tapatybėje“ (2014), „Nugenėta pušis. Ateizmas kaip asmeninis apsisprendimas tarybų Lietuvoje“ (2015) autorė.

Rasa Navickaitė - Lyginamųjų lyčių studijų programos su istorine specializacija doktorantūros studentė Vidurio Europos Universitete. Bakalauro studijas ji baigė Vilniaus Universitete, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, o magistrantūros programą “Lytis ir etniškumas” baigė cum laude Utrechto universitete, Nyderlanduose. Jos interesų sritys – moterų ir seksualinių mažumų judėjimų istorija; feministinė, queer ir postkolonijinė teorijos; komunistinės ir pokomunistinės Rytų ir Vidurio Europos istorija.

Daugiau informacijos apie seminarus rasite čia.