Pagal datą

Naujienos

Politikos ir Medijų pavasario seminarų ciklas - Politikos ir meno saitai - 2017 03 07 - 03 28

TSPMI

Politikos ir Medijų seminarų ciklas grįžta ir šiemet. 2017-ųjų metų pavasario sezonas jau prasideda!

Politika ir medijos atvirų paskaitų ir diskusijų ciklas yra skirtas plačiai suprantamos politikos ir medijų srities tyrimams pristatyti ir aptarti. Šio pvasarainio paskaitų ciklo centras - politikos ir meno saitai. Viso vyks keturi seminarai.

Kovo 7 d., vyksiančio susitikimo tema - „Vizualinė prievarta kine“. Jį ves Nerijus Milerius, Vilniaus universiteto docentas. Veiksmo vieta ir laikas: VU TSPMI bibliotekos Žiemos sodas (Vokiečių g. 10, įėjimas iš kiemo), antradienis, 18:30 val.

Kovo 14 d., vyksiančio susitikimo tema - „Dailė kaip Antrojo pasaulinio karo Lietuvos kasdienybės šaltinis“. Jį ves Giedrė Jankevičiūtė, Vilniaus Dailės akademijos profesorė. Veiksmo vieta ir laikas: VU TSPMI bibliotekos Žiemos sodas (Vokiečių g. 10, įėjimas iš kiemo), antradienis, 18:30 val.

Kovo 21 d., vyksiančio susitikimo tema - „Politinis vadovavimas Rusijos medijoms: kaip tai veikia / Политическое руководство российскими медиа. Как это работает“. Jį ves Aleksandr Morozov, politikos žurnalistas. Veiksmo vieta ir laikas: VU TSPMI bibliotekos Žiemos sodas (Vokiečių g. 10, įėjimas iš kiemo), antradienis, 18:30 val. 

VU TSPMI ir susitikimų iniciatorė prof. Natalija Arlauskaite maloniai kviečia visus susidomėjusius!