Politikos ir medijų seminarai: Erdvės, sienos, neapibrėžtumo zonos ir pabėgėlių reprezentacija

Kviečiame į pirmąjį šio sezono P&M seminarą. Balandžio 26 d., 18 val. TSPMI Žiemos sode doc. Dovilė Jakniunaitė skaitys pranešimą “Erdvės, sienos, neapibrėžtumo zonos ir pabėgėlių reprezentacija”. Pranešimą komentuos dr. Vita Petrusauskaite, Etninių tyrimų institutas.

Paskaita apie sienas, skiriančias valstybes, apie naujai kuriamas valstybes ir apie tai, ką reiškia judėti dabarties pasaulyje. Vis intensyviau, drąsiau, beviltiškiau judantys, bėgantys, plaukiantys, migruojantys žmonės - mūsų laikų realija. Valstybės, institucijos, praktikos ir diskursai stengiasi susidoroti su ja, kartu kiek įmanoma stengiantis išsaugoti suvereniteto ir savo bendruomenės tyrumą. Tokių praktikų ir jų pasekmių analizė bus atliekama per pastarųjų metų “pabėgėlių” “krizės” (taip, abu žodžiai kabutėse) reprezentacijų prizmę.

Daugiau informacijos apie Politikos ir medijų seminarus rasite čia.