Professoris Optimi ceremonija: apdovanojimas ir prof. V. Nakrošio paskaita

VU TSPMI studentų korporacija „RePublica“ gegužės 19 d. kviečia Instituto bendruomenę dalyvauti prof. Vitalio Nakrošio apdovanojimo ceremonijoje, kurios metu profesoriui bus suteiktas Professoris Optimi titulas.

Korporacijos „RePublica“ įsteigtas Professoris Optimi apdovanojimas kas du metus tradiciškai skiriamas geriausiam politikos mokslų dėstytojui.

Prof. Vitalis Nakrošis yra vienintelis viešosios politikos srities profesorius Vilniaus universitete, išleidęs virš 50 mokslinių publikacijų ir laikomas vienu svarbiausių viešosios politikos mokslininkų Lietuvoje.

Ceremonijos metu prof. Vitalis Nakrošis skaitys pranešimą tema „Viešosios politikos mokslas ir menas: kaip darbus paversti pokyčiais?“.

Renginys vyks gegužės 19 d., 17 val., VU TSPMI 402 auditorijoje.

Professoris Optimi titulas jau yra suteiktas doc. dr. Ingai Vinogradnaitei, prof. dr. Zenonui Norkui, prof. dr. Ainei Ramonaitei, prof. dr. Egdūnui Račiui, prof. dr. Egidijui Motiekai, prof. dr. Egidijui Kūriui, prof. dr. Vytautui Radžvilui, prof. dr. Alvydui Jokubaičiui, prof. dr. Jonui Čičinskui.

Renginys Facebook'e: goo.gl/0NhYjz