Rinkimai, partijos, rinkėjai. Susitikimas su VU TSPMI profesore Aine Ramonaite

Įdomi rinkimų tema? Galėsi sužinoti daug ir dar daugiau iš vienos geriausių rinkimų eksperčių Lietuvoje - profesrorės Ainės Ramonaitės. Siūlome retą galimybę - pažinti arba susipažinti su garsia TSPMI dėstytoja neformaliai diskutuojant apie rinkimus, naujus tyrimus ir .. politiką bei skanaujant Alaus bibliotekos rinktinį alų.

Gegužės 12 dieną, 18 val. susitikime galėsite gauti visus atsakymus į rūpimus klausimus ir daugiau sužinoti apie pačią mokslininkės asmenybę: kodėl Ainei rūpi tyrinėti pilietinę visuomenę, politinį dalyvavimą, kas "veža" tyrinėjant rinkiminį elgesį bei partijas. Ką žino tik ši garsi mokslininkė apie rinkimus bei partijas, ko nežino turbūt niekas?

Išduosime paslaptį, kad Ainė taip pat daug išmano apie alų, tad atėjusių laukia siurprizas.

Ainė Ramonaitė baigė Politikos mokslų bakalauro programą (1998) ir Lyginamosios politikos magistro programą (2000) VU Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institute, 1996 - 1997 studijavo Helsinkio universitete. 2005 metais apgynė daktaro disertaciją "Piliečių ir valstybės santykis pokomunistinėje demokratijoje: politinio susvetimėjimo Lietuvoje analizė".

Institute dirbti pradėjo nuo 2003 m., yra TSPMI Tarybos narė. Lietuvos socialinių mokslų forumo koordinatorė, Lietuvos politologų asociacijos narė, žurnalų "Baltic Journal of Political Science" ir "Politologija" redakcinės kolegijos narė; Aukštojo mokslo tarybos narė (2007–2009); Valstybės pažangos tarybos narė (nuo 2010 m.). 2007 m. išrinkta geriausia TSPMI dėstytoja.

Šiuo metu Ainė dėsto privalomus bei pasirenkamus kursus TSPMI bakalauro bei magistro programose. Daugiau apie atsinaujinusias - lanksčias studijų programas VU TSPMI: http://www.tspmi.vu.lt/lt/stojantiesiems